lekarz Halina Mikulska-Gutowska

Dermatolog, Wenerolog

Super lekarz !!! Gorąco polecam. Po kilku latach walki z okropnie wygladającym czymś na nogach , prawie zwycięstwo . Jestem w trakcie leczenia(10 dni) i tak wyglądających nóg nie miałam od ładnych paru lat. Wcześniejsze leczenie sterydami i różnymi robionymi specyfikami nie dały efektu. Jestem szczęśliwa, że znalazłam takiego lekarza.

Leczenie wysypki/uczulenia u niemowlęcia (10m-cy). Rozpoznanie i diagnoza trafiona w 100% za pierwszym razem. Dostaliśmy próbki preparatów do pielęgnacji ciała. Zdecydowanie polecam!

Naprawdę godna polecenia lekarka. Przyjęła mnie na wizyte, chodź dziś właściwie nie pracuje. Od razu rozpoznała chorobę, wyjaśniła na czym polega. Dobrała leki i szczególowo opisała ich działanie, dawkowanie etc. POLECAM!

Bardzo sympatyczna pani doktor,kompetentna i miła.Tłumaczy wszystko dokładnie,poleca najlepsze preparaty z aptek,które może nie są tanie ale bardzo skuteczne.Polecam wizyty u pani Mikulskiej:)

Pani doktor to osoba z dużym doświadczeniem i nim podejmie decyzję, co do sposobu leczenia, zleca badania, wymaz ze zmian, na podstawie którego dobiera leki. Poświęca sporo czasu na jednego pacjenta, jest kompetentna i do tego kulturalna i miła, a wizyta kosztuje 50 zł Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam!!!

Niestety Ja nie jestem zadowolona z leczenia u P. Mikulskiej nie pomogła mi, zmieniłam lekarza. Myślę że ona sama uznała że nie da rady mi pomóc i mnie trochę zbyła:(

Pani dermatolog jest poprostu znakomita ! Jest przyjemną osobą i widać, że zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam !!

Ta pani uratowała wygląd mojej twarzy. Raz miałam odmrożoną ją ( sfera wokół nosa) drugi raz całe polika lekko odparzone przez silny krem. Wyglądałam tragicznie a dziś zostało tylko lekkie zaczerwienie , które zakrywam podkładem. Najlepszy dermatolog.

Witam. Po niezadowoleniu z mojego wczesniejszego dermatologa trafilem do p. Mikulskiej. Opowiadajac Jej o szpikowaniu sie lekami i brakiem efektów, najpierw kazała mi zrobic wymaz twarzy by znowu niepotrzebnie nie brać leków i na podstawie którego poźniej przepisała mi antybiotyki. Antybiotyki te nie dały ani efektu ani spokoju p. Mikulskiej, ponieważ uwazała ze po tych lekach powinna nastąpić poprawa. Kazała wiec zrobic mi badanie na obecnośc helikobakterii w krwi i to był strzal w dziesiatke. Leki przepisane wlasnie pod katem tej bakteri, poniewaz jej stezenie było ponad norme a nie tradziku daly duza poprawe, nowy dzingsy (tak nazywam wypryski) mi nie wyskauja i w koncu moge byc zadowlolony z twarzy a jestem 2 miesiace po skonczeniu kuracji. Co wazne- 3 wizyty zapłata za 2, wiec nie traktuje pacjenta jako maszynke do zarabiania pieniedzy co dzis jest wazne. pozdrawiam

Pani doktor jest kompetentną osobą, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Wyleczyła moje schorzenie, z którym nie mogłam poradzić sobie przez dłuższy czas. Naprawdę dobry lekarz. Polecam.