mgr Halina Nowotka

Psycholog

Najlepszy fachowiec jakiego znam. Kompetencje na wysokim poziomie, dzieki terapii u p. Haliny odzyskałam wszystko to w co juz zwątpiłam a nawet nie wiedziałam że życie może byc takie inne. Wielki szacunek dla Pani.

Moja żona chodziła do tej Pani po jakimś czasie zmieniła ją na psychologa w innym miescie jak opowiedziała mu o zaleceniach które dostała od tej Pani to parsknął śmiechem coś mi sie wydaje ze nawet koledzy po fachu nie mają o niej dobrego zdania

Co to za psycholog, który nie potrafi wychować własnych dzieci, jej córka mówiła wszystkim że nie potrafi wyrażać swoich uczuć..

Nie polecam ordynarna i zarozumiała byc moze za 100 zł a potem po 80 sprawa wygląda imaczej

Pani Halina jest psychologiem jak najbardziej godnym polecenia,uważam że jest naprawdę dobra w tym co robi i przede wszystkim SKUTECZNA,oby więcej takich.

Bardzo dobry specjalista,polecam każdemu :)Pierwsza wizyta kosztowała mnie 100 zł a kolejne 80 zł