lekarz Halina Smok-Ptaszyńska

2,5
2,6
2,6
2,4

Rok czekania na wizyte w wieku 20 lat. Zapytałem czy doktor leczy choroby na tle bakteryjnym, gdyż mam podejrzenie SIBO. "no to trzeba diete" Potem kilka minut klikania w komputer i do widzenia. Żadnych zaleceń, żadnego wywiadu, żadnych badań. Żenująca wizyta, skompromitowany lekarz.

"no to trzeba diete"
Żenująca wizyta, skompromitowany lekarz.

Niestety potwierdzam negatywne komentarze o Pani Doktor, leczę się u niej 25 lat. Lekceważenie pacjenta a na moje stwierdzenie ze boli mnie kręgosłup powiedziała: mnie też boli. Zarejestrowanie do niej w Panaceum graniczy z cudem.Rejestracja v na Ul. Batorego daje dużo do myslenia, kiedy zajedziesz w przychodni pusto tylko rejestratorki w dobrych humorach, chyba fajnie im się pracuje ,teraz w dobie pandemii zwłaszcza.

Niestety potwierdzam negatywne komentarze
o Pani Doktor, leczę się u niej 25 lat.

Znieczulica totalna u tej Pani doktor! Kolonoskopie które przeprowadza to jakiś żart! Wypowiedź Pani doktor: "Boli? To ma boleć. Wogole się dziwię że bardziej nie boli."

Pani Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od ponad 30 lat. Mam pełne zaufanie do kompetencji zawodowych i cenię za empatię wobec pacjentów. W#spółczesny Doktor Judym. Dziękuję. Andrzej Kurpierz

Od czterech miesięcy chodzę do Pani dr. Poprzedni gastrolog nie specjalnie przejął się moimi dolegliwościami. Pani dr odrazu zaleciła komplet badań, po kolei wykluczając największe dziadostwa. Do tego sporo recept na lekarstwa, które miały zmniejszyć dolegliwości do czasu postawienia diagnozy. A diagnoza postawiona trafnie. Dużo empatii dla pacjenta. Polecam Panią doktor.

Daremna pani doktor kiedyś dbała o pacjenta, teraz to jakaś kpina. Nie chce badań wypisać a receptę pożal się Boże pod przymusem wypisze. Szkoda czasu i zdrowia.

Szkoda czasu i zdrowia.

Nie polecam, pani doktor wysłała mnie na zabieg nie dała recepty na lek na wypróżnienie, nic nie powiedziała, że muszę być na diecie przed zabiegiem, ani że nie mogę przyjechać na ten zabieg autem! ani prywatnie ani na fundusz - w ogóle się nie interesuje pacjentem! szkoda czasu i zdrowia, pieniędzy - nie pomoże nikomu.

Leczyłam się u Pani doktor w poradni przy szpitalu. Mimo, iż wizyty były bezpłatne Pani doktor była miła, rzeczowa, kompetentna i skuteczna.

Beznadziejna pani doktór, nie przyjeżdża na wizyty, lekceważy ludzi

Beznadziejna pani doktór, nie przyjeżdża na wizyty, lekceważy ludzi

Uwazajcie na pania Doktor!Nie rozpoznala raka zolodka u 35 letniego mezczyzny, przepisywala tylko silne leki przeciwbolowe, zgodnie ze slynnym stwierdzeniem : ojciec choruje na wrzody to pan tez ma wrzody! Onkolodzy w warszawie chwytali sie za glowe!udalo sie z tego wyjsc, ale duzy minus!