lek. dent. Halina Suchwałko

Ortodonta

Bardzo serdecznie polecam panią doktor i cały zespół. Cały proces leczenia wyjaśniony od samego początku, czułam, że jestem w odpowiednich rękach. Polecam wszystkim podjąć współpracę z panią doktor i cieszyć się pięknym uśmiechem!!!

Bardzo dziękuj Pani dr za pomoc. Pani dr jest bardzo miła, ma duże umiejętności, tylko ten gabinet! Bardzo polecam!

Pani Dr jest bardzo miła , z dużą wiedzą jesteśmy bardzo zadowoleni! Leczyła naszą córkę. Polecam.

Pani Dr jest B dobrym , doświadczonym specjalistą , życzliwym i przyjaznym człowiekiem . Jestem zadowolona z efektów leczenia moich dzieci. Laczenie przegiegło pomyślnie ; w określonym czasie . Na wizytach pełna informacja o postępach w leczeniu i rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania . Polecam