lekarz Halina Szplit

2,2
2,4
2,5
2,6

Prowadziła moje 2 ciąże i byłam bardzo zadowolona. Polecam, miła kobieta, wytłumaczy wszystko. Teraz jestem w 3 i oczywiście P. Szplit również poprowadzi moja ciąże.

nie polecam!! u mnie stwierdzila pecherzyk ciazowy i potym kazala brac luteine na wyksztalcenie sie dziecka , po dwoch tygodniach bylam na kontroli i stwierdzila ze plod sie nie rozwija wiec skierowala do szpitala. Tam obejrzal mnie kolejny ginekolog twierdzac nie rozwijajacy sie plod i mialam czekac na wyniki badan ktore wykazaly brak ciazy .. Do dzis nie moge zapomniec o tym bo jak moze tak lekarz sie pomylic?? Przy wypisie pani doktor napisala "zaburzenia miesiaczki" unikla swojego bledu i nawet sie nie przyznala :( do dzis to wspominam bo ...

do dzis to wspominam bo tak bardzo sie cieszylam ze jest szansa zostac mama :(

Zdecydowanie nie polecam przez pania dr Szplit mam bardzo chore cieżko chore dziecko i do tej pory muszę słono płacic za pani błędy nerwy ciągle wizyty w szpitalu bo dziecko urodzilo sie w ciężkim stanie ...ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!NAJGORSZY LEKARZ!!!

Pani doktor to naprawdę dobry lekarz ,polecam,ale każdy ma inny gust i oczekiwania,mi bardzo pomogła.

polecam bardzo dobry lekarz dobrze poprowadzila moja ciaze

polecam bardzo dobry lekarz dobrze poprowadzila moja ciaze

Za to ja mogę polecić Panią doktor. Ja miałam konkretny problem i bardzo mi pomogła. Jest miła i powie konkretnie co sie dzieje. Zdecydowanie polecam

Wizyta miala miejsce 6 lat temu,ale do dzis ja pamietam.Byla to moja pierwsza ciaza i pierwsza z nia zwiazana wizyta.Powiem tak-gdybym kontynuowala *leczenie*u tej Pani pewnie dziecko nie mialoby szczescia sie urodzic.Pani skwitowala mnie-jeszcze Pani nie krwawi wiec nie ma sie czym przejmowac-prosze sie zglosic za tydzien na usg.Nie zaczekalam,odwiedzilam innego lekarza w Pile i dobrze bo to byl ostatni dzwonek.Odradzam

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!Trafiłam niestety na dr Szplit w szpitalu.Napewno nie jest to lekarz z powołania.Pacjent jest traktowany przez Nią jak śmiec,który zakłóca Jej spokój!Wogóle nie obchodzą Jej pacjenci.Jest zimna,nie miła,wręcz nieuprzejma!Co z Niej za ginekolog jeśli nie potrafi odróżnic poronienia od zwykłej miesiączki!Nie powinna byc lekarzem.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Nie zajmuje się pacjentem tak jak należy ,nie wykonuje potrzebnych badań.Wiem to ze swojego przypadku.Niestety słono zapłaciłam

Słyszałam wiele złych opinii, no i niestety przyszło mi się przekonać na "własnej skórze". Bardzo niekontaktowa i nieuprzejma osoba. Sprawia, że pacjent czuje się bardzo nieswojo i odchodzi z wrażeniem, że wyolbrzymia swoje dolegliwości. Zdecydowanie nie polecam!!! Mam nadzieję, że ktoś na to zareaguje, bo psuje opinię całej chodzieskiej porodówki.