Halina Szulc-Lewandowska

2,4
1,8
2,2
1,7

Pani Szulc - Lewandowska , celowo nie dodaję "lekarz" robiła mi usg. Odniosłam wrażenie, jakby to było jej pierwsze usg w życiu. Zupełny brak kompetencji. Nic nie widziała, nic nie potrafiła zmierzyć - kompletne nieporozumienie. Odradzam wizytę - szkoda pieniędzy i czasu

moj pierwszy cel wizyty byl spowodowany czestymi plamieniami i silnymi bolami podbrzusza, pani doktor stwierdzila, ze jakbym nie usuwala ciazy to bym nie plamila (nie moglam zajsc w ciaze, bardzo sie wtedy z mezem staralismy) po wizycie dlugo plakalam. pani jest nie uprzejma, wrecz chamowata, niekompetentna , zdecydowanie odradzam. zgadzam sie z dziewczynami, trzeba od takich lekarzy uciekac jak najdalej.

Pani byla bardzo nieprzyjemna, drugi raz do niej bym nie poszla. Jestem osoba nadwrażliwą i sie tam poplakalam i jak zapytalam czy moglabym wziac jedna ligninę zeby wytrzec nos uslyszalam, ze powinnam we wlasnym zakresie miec chusteczki, ze to jest dla pacjentek. Jakim trzeba byc czlowiekiem ze gdy widac ze dziewczyna sie zdenerwowala i puscily jej nerwy, i zaczeła płakac, zalowac jednej ligniny? Zdecydowanie odradzam!

nie polecam! niegrzeczna niemiła i nieczuła jako lekarz!!!!!!!

nie polecam! niegrzeczna niemiła i nieczuła jako lekarz!!!!!!!

Byłam u tej pani na wizycie kontronej-6tyg po porodzie i podczas badania stwierdziła, że mam guza i że trzeba się zgłosić do szpitala na operację -byłam przerażona bo myślałam, ze to rak(kiedyś już miałam guza, więc skoro usłyszałam że wrócił miałam tylko jedną myśl..)Na szczęście mama poleciła mi bardzo dobrego lekarza, żebym się jeszcze skonsultowała i co...guza nie było i nadal nie ma. Natomiast strachu który mi towarzyszył nie zapomnę nigdy. Tytuł 'pani doktor' to ta pani ma tylko po to, żeby zwolnienia wypisywać :/

Czytając komentarze moich poprzedniczek, miałam niezłego stracha przed wizytą u tej Pani. Na szczęście bezsensownie się stresowałam. Pani doktor powitała mnie uśmiechem, zbadała, zapytała o cytologię... Nie wiem skąd te negatywne opinie, z przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych nie miałam też problemów. Natomiast wiem, że przy ich przyjmowaniu trzeba robić przerwy i nie każdy może je przyjmować. Polecam Panią doktor. Może problem wynika z traktowania wizyty lekarskiej jako realizacji swoich medycznych zachcianek.

DEBILNA BABA-mowiac krotko!Bylam u niej raz na rejonie i to mi wystarczy.Niekontaktowa,nadeta prawie nic nie mowi a cytologi nie zrobila (na 100%nie umie kobita)twierdzac ze nie potrzeba bo jestem zdrowa!Fajny PRYMITYW prawda????? ASIA

Podzielam zdanie moich poprzedniczek. Okropna kobieta. Niesympatyczna, okropna w obejściu, czułam się, jakbym jej przeszkadzała. Do tego jest cały czas na zwolnieniu - więc terminy w przychodni są kosmiczne. Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Stanowczo odradzam.

Bardzo miła pani jestem zadowolona z każdej wizyty zawsze gotowa na szczerą rozmowę

Byłam dzis u Pani Doktor. Porazka. Nie słuchała w kazdym razie co mowie, zbywała mnie zdawkowymi opowiedziammi, nie przepisała mi tabl antykoncepcyjny mowiaz ze mam zobic przerwe, reklamowała nadmiernie tabletki innej firmy (yaz- cala przychodnia jest wyklejona reklamami tych tabletek) i dała mi probke lactacydu jako najlepszego plynu do higieny intymnej..ciekawe co ma z tego..wakacje? hmm bez komentarza. Nie chciała mi zrobic cytologii i w koncu nie zrobiła. Nie powiedziała co mam wykonac dokladnie aby zrobic badania hormonalne i dobrac odp tabletki. Wszystko jej bylo OBOJETNE. Mam problemy hormonalne i chciałam skierowanie do endo - nie ma mowy. NIE POLECAM