lekarz Halina Szust

To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna, trafiłam na Panią Szust. Na wizytę przyszłam, ponieważ chciałam przyjmować tabletki antykoncepcyjne lub plastry. Pani na to, czy zaczęłam współżycie. Odpowiedziałam, że tak. Na to Pani z bardzo niemiłym tonem, że najpierw przychodzi się po tabletki a później się zaczyna wspołżycie. Zaczęła na mnie krzyczeć, że teraz to ona nie wie czy ja nie jestem w ciąży i musi to sprawdzić. Zaczęła mówić, że teraz to mamy takie opcje w szkołach i "internetach" że powinnam o tym wiedzieć. To tylko jeden przykład z całej wizyty. Wyszłam z płaczem z stwierdzam, że nigdy tam nie wrócę, a wizyte odradzam.

Jestem po drugiej wizycie, pierwszą miałam ponad rok temu. Na pierwszej wizycie zrobiono mi usg oraz został pobrany wymaz do cytologii (wacikiem, a nie tak jak zalecane od ponad 10 lat szczoteczką cytologiczną). Po ponad roku od pierwszej wizyty i stosowaniu antykoncepcji hormonalnej wybrałam się na wizytę kontrolną, miałam kilka pytań i chciałam wykonać cytologię oraz usg. W gabinecie byłam kilka minut, w te kilka minut została mi przepisana kolejna recepta na tabletki i omówiono wyniki mojej cytologii. To wszystko. Moja prośba o wykonanie badania cytologicznego została odrzucona i usłyszałam, że kolejną cytologię mogę mieć zrobioną za 2 lata, bo robi NFZ refunduje raz na 3 lata i tak też się ją robi. Nie zgodziłam się z tym i odpowiedziałam, że lekarze zalecają badanie co roku i że skoro na kolejne refundowane badanie muszę czekać 2 lata, to chętnie teraz je zrobię i zapłacę za jego wykonanie. Usłyszałam, że to jest publiczna służba zdrowia i oni tu prywatnie badań nie wykonują. Pani obejrzała jedynie moją szyjkę, bo w cytologii wyszedł stan zapalny, ale usłyszałam, że to nic nie szkodzi i że dopóki nie urodzę dziecka to nic się z tym nie robi. Pytań nie zadałam, bo nie było z kim rozmawiać. Niestety, to już moja kolejna nieudana próba znalezienia kompetentnego lekarza na NFZ. Mam poczucie zmarnowanego czasu i nerwów. Pani doktor nie polecam.

Regularnie chodziłam na wizyty kontrolne do pani Szust, na każdej wizycie zapewniała mnie,że jest wszystko w porządku. Krwawienie które mialam przez kilka miesięcy tłumaczyła słowami 'taka jest pani uroda'.Zdecydowałam się isc do innego ginekologa,który swietrdzil u mnie torbiel wielkości 6cm a krawawienie występowało,ponieważ leki antykoncepcyjne jakie dobrała mi pani Szust szkodziły mi. Mam niedoczynnosc tarczycy a mimo tego ta pani przepisala mi leki ktore jeszcze bardziej pogarszały moj stan.Absolutnie odradzam wizyt u tej pani doktor!!!!!

Pani Doktor jest super! Polecam wszystkim! Miła uprzejma a, co jest najgłówniejsze, bardzo dobrze zna sie na swojej specjalizacji - bardzo doświadczona i wie co robi!

Pani Halina Szust jest osobą odpowiednią na te stanowisko,jest taka jak powinna być ginekolog.Miła,uprzejma i wszystko wyjaśnia jak powinna.Panią Halinę Polecam każdemu pierwszą ciąże mi prowadziła i teraz przy 2 również chcem aby pani Hali mnie prowadziła innej możliwości nie widziałam.:):*

Pani Doktor przyjmowała mój poród, były komplikacje a pani doktor spieszyła się do poradni, więc nie przyłożyła się do zabiegu, po kilku tygodniach przyszłam na wizytę do jej prywatnego gabinetu, mówiłam,że źle się czuję, jednak powiedziała,że to normalne i nie zrobiła nawet usg. Po wizycie u kolejnego lekarza okazało się że zostały resztki łożyska.

polecam pania doktor!!!na[prawde super babka.

polecam pania doktor!!!na[prawde super babka.

Pani bardzo dobrze się mną zajęła w szpitalu podczas porodu, teraz będę do niej chodzić prywatnie!

Zapraszam wszystkie zachwycone pacjentki do Szpitala Powiatowego w Drawsku Pom., na oddział ginekologiczny. Tam nie ma przyjaznej atmosfery, nie ma wnikliwego podejścia do pacjentki i Pani bo nie lekarz Szust pokazuje swoje oblicze. Jeżeli nie dostaje pieniędzy to pacjentki ma za nic!!! Polecam wszystkim najpierw wizytę na oddziale a potem prywatną - zachwytów nie będzie!!!!!!

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Spokojnie wszystko tłumaczy, uspokaja i traktuje problem z indywidualnym podejściem. Odpowiada na wszystkie pytania, analizuje watpliwosci, polecam!