lekarz Halina Wróbel

2,6

Bardzo dobra lekarka dla nie-żydówek. Żydówki poznaje po peselu i zapładnia plemnikami prawdziwych Polaków: Antoniego M, Jarka K. i in. W ten sposób demaskuje żydów. Ja także się u niej leczę, choć za pierwszym razem musiałem pokazać siusiaka, czy nie jest obrzezany. Podpisano ojciec dyrektor Tadeusz

Podpisano ojciec dyrektor Tadeusz

Dobry lekarz z wieloletnią praktyką.Po kilku wizytach u innego lekarz nadal nie miałam dobrze zdiagnozowanej choroby,dopiero Pani doktor trafiła w sedno i pomogła mi w prawdziwym kłopocie.Polecam tego specjalistę i wszystkim życzę zdrowia.

NIE ! ODRADZAM ! NAWIEDZONA BIGOTKA RZYMSKOKATOLICKA> Powinna pracować w Radiu Maryja jako sekretarka a nie jako lekarz.

NIE ! ODRADZAM ! NAWIEDZONA BIGOTKA RZYMSKOKATOLICKA>
Powinna pracować w Radiu Maryja jako sekretarka a nie jako lekarz.

Tak trzymac, pani Doktor! Niewiaryugodnie uprzejma i godna zaufania! Jest njlepsz z najlepszych! Nigdy nie spotkalam takij doktor,ktora poswiecala by tyle czsu pacjentce!

Tak trzymac, pani Doktor!
Niewiaryugodnie uprzejma i godna zaufania!
Jest njlepsz z najlepszych!
Nigdy nie spotkalam takij doktor,ktora poswiecala by tyle czsu pacjentce!

POLECAM artykuł o Pani doktor: http://wyborcza.pl/1,75248,10949453,_Zyd_ukrywa_sie_pod_PESEL_em___Pani_ginekolog_ujawnia.html

POLECAM artykuł o Pani doktor:

Jest dość ekscentryczną osobą ale jako lekarz uwazam ze jest kompetentna. Jedyną wada jest to ze nie jest delikatna. Bardzo mile zaskoczyło mnie to jak tłumaczyła naturalne metody antykoncepcyjne bo tabletek antykoncepcyjnych trudno od niej uzyskać...

zawiodłam się na tej pani na pełnej linii

zawiodłam się na tej pani na pełnej linii

Chodzę do Pani doktor razem z córką, obie jesteśmy zadowolone. Pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, w trakcie badania informuje o jego przebiegu. Zleca różne badania, robi usg i cytologię, nie trzeba prosić. A to, że ma swoje poglądy i chce je propagować to juz inna sprawa. Zresztą gdzie się człowiek nie obróci to z każdej strony wciskają mu jedynie słuszne racje.

nie polecam byłam i tylko się nasłuchałam na temat współżycia przed ślubem i takie tam bzdety a poza tym żadnego usg nie miałam badania piersi też nie o cytologii to już nie wspomnę. NIE polecam szczególnie młodym dziewczynom

nie jest dobrym lekarzem, oszukuje pacjenta i próbuje narzucic swoje przekonania