lekarz Hanna Chlebowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nie byłam zadowolona z wizyty. Będąc w ciąży usłyszałam że od Pani doktor nie może mnie przyjąć na kasę chorych ,jedynie prywatnie bo ma za dużo pacjentów. Po tej wizycie zmieniłam lekarza,nie było mnie stać na częste prywatne wizyty będąc w ciąży.

Jest super:)Wspaniała Pani doktor polecam :)

Jest super:)Wspaniała Pani doktor polecam :)

Na prawdę mogę polecić panią Hannę. Dzięki jej podejściu nie czuję się niekomfortowo na wizycie, lecz jak na wizycie u miłego lekarza, który zawsze życzliwie radzi. Pani Hanna jest niezwykle skromna i na prawdę zawsze uprzejma, mile nastawiona do pacjentki. Uprzejmie wyjaśnia i doradza. Mogę ją szczerze polecić!!!

Mogę ją szczerze polecić!!!

PANI BARDZO SYMPATYCZNA STARALA SIE POMOC ALE JEDNAK TEORIA ZE FACET GINEKOLOG LEPSZY JEST PRAWDZIWA.

Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

Pani doktor jest bardzo dokładna i rzeczowa. Prowadzi moja drugą ciąże i jest naprawdę bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam.

Pani Hanna prowadzi moją 2 ciąże,jestem bardzo zadowolona,miła,delikatna,z dużą wiedzą-Polecam!

Lekarz na 4 z plusem.Wyczerpująco odpowiada na zadania pytania jednak diagnozy nie zawsze trafne.

Pani doktor zawsze w pelni angazuje sie w problem z ktorym przychodze a do tego jest mila i wzbudza spokoj. polecilam ja juz nie jednej kobiecie :)

Pani dr uprzejma i konkretna. Zawsze można sie samemu przekonać. Zachęcam

Pani dr uprzejma i konkretna. Zawsze można sie samemu przekonać. Zachęcam