Hanna Cichowska-Kontarska

Lekarz z powołania,fachowiec.Leczę się u Pani doktor prawie 20 lat moja rodzina również.Polecam.

Wspaniały lekarz!!! Fachowość, kompetencja i pełen profesjonalizm!!! Ponadto Pani Doktor jest bardzo życzliwa i sympatyczna; oraz, co niezmiernie ważne, bardzo wyrozumiała dla mojego przesadnego poczucia estetyki zębów! Leczę u Niej zęby już kilka lat i jestem megaaa zadowolona! Szczerze polecam!!! Wdzięczna pacjentka!

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Pani Doktor jest rewelacyjnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Niezwykle uprzejma,cierpliwa,z ogromną kulturą osobistą i humanitaryzmem ,jednocześnie niezwykle kompetentna i profesjonalna.Korzystam z usług Pani Doktor od początku Jej kariery i poleciałabym Ją (i polecam) każdemu.Dzięki Niej ja i moja rodzina możemy cieszyć się swoimi zdrowymi zębami.

lekarz bardzo profesjonalny, 10 lat temu zrobiłąm korony u Pani DR, stan koron obecnie idealny, trzymaja się cudownie, po 4 koronami mam żywe zęby!!! nie martwe, kolor bez zmian, pięknie cieniowane, inni dentyści zazdroszą protetyka, który wspaniale wypalił korony-cieniowane na końcach:)baaaardzo polecam!!!

Super dentysta.100% zadowolenia i satysfakcji. Nigdy nie odmówiła pomocy mimo napiętego grafiku. Korzystam z całą rodziną. Najlepszy dentysta w Pile.

Ja i moja rodzina korzystamy już ponad 10 lat z usług pani doktor. Poleciłam jej usługi wielu moim znajomym i skorzystali. Kompetenta w każdym zakresie, uprzejma itd. Gdy pewnego razu z powodu przerwy urlopowej musiałam skorzystać w pilnej sprawie z innego gabinetu, lekarz był pod wrażeniem i spytał czy do tej pory nie korzystałam z gabinetu w Niemczech. Kiedy usłyszał, że nie, długo obserwował moje uzębienie.

Pomimo napiętego harmonogramu przyjęła moją 5 letnią córkę bez problemu (był to 5 gabinet dentystyczny w którym szukaliśmy nagłej pomocy)Wspaniałe podejście do dzieci i cierpliwość.

POLECAM!!! miła, życzliwa, fachowa, do tego z podejściem do dzieci... trafiłam na nią przypadkiem, gdy szukałam szybkiej pomocy dla dziecka i nie spławiła mnie choć był to okres jej urlopu... jeszcze raz POLECAM :)

Wspaniały dentysta godny polecenia.Ząb oceniony przez innych dentystów tylko do usunięcia o dziwo daje się wyleczyć dzięki fachowości i profesjonaliżmie pani doktor.