dr n. med. Hanna Domagalska-Nalewajek

Endokrynolog dziecięcy

Ja u tej pani doktor chodzę i jest bardzo dobra pod tym względem, że nie lekceważy pacjentów. Każdemu chce pomóc i odszukać przyczyny poszczególnych dolegliwośći . :)

Pani doktor leczyła dziecko przez długi okres bez skutku. Nie skierowała na dodatkowe badania. Po zmianie lekarza udało się osiągnąć znaczną poprawę. Zdecydowanie niekompetentna.

Pani doktor leczyła dziecko przez długi okres bez skutku.
Nie skierowała na dodatkowe badania.
Po zmianie lekarza udało się osiągnąć znaczną poprawę.
Zdecydowanie niekompetentna.

Do 18 roku zycia bylam pacjtka dr nauk med.Hanny Domagalskiej-Nalewajek, Jestem jej bardzo wdzieczna za to ze zawsze robila wszystko co w swojej mocy!!!estem leczoa na wole Hashimoto i dzieki tej wlasnie wspanialej i bardzo kompetetnej pani doktor wiem o chorobie wszysko!!bada bardzo dokladnie zawsze robi wszyskie badania jesli tylko jest jaki kolwiek sygnal ze cos moze sie nie tak dziac.polecam ja z calego serca!!Karolina