lekarz Hanna Gerard-Lis

Pani doktor nie umie wystawić poprawnie recepty, pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, gdzie na recepcie miałam napisane że leki antykoncepcyjne mam brać 2 razy dziennie. Wizyty w gabinecie są bardzo niekomfortowe, Pani doktor jest bardzo niemiła i wręcz krzyczy na pacjentki. Moim zdaniem Pani doktor powinna przejść już dawno na emeryturę!

Dałabym 0 gwiazdek ale się nie da. Dramat!! Ta Pani ma około 80 lat i zatrzymała się bardzo dawno temu w medycynie. Pani nie robi usg, bo twierdzi ze to szkodliwe promieniowanie dla płodu. I ze ona od 50 lat tak działa i wszystko jest ok, bo przecież kiedyś nie było usg w ogole. Radzę nawet nie próbować wyrażać swojego zdania na ten temat bo to już jest starsza osoba która nawet nie słucha kontrargumentów. Ta pani może wyrządzić więcej krzywdy swoim pacjentkom niż korzyści. Nie polecam

Pani Hanna Gerard Lis to zdecydowanie najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Wyszłam wręcz upokorzona przez panią doktor, której badanie było bolesne a nieczuły komentarz kiedy widziała, że cierpię podczas badania brzmiał "skoro inne rzeczy tam wchodzą to to też powinno". Myślę, ze nie wymaga to więcej wyjaśnień i psucia sobie nerwów jeśli ta pani mówi takimi tekstami do niepełnoletniej dziewczyny (w domyśle: o zgrozo, nie dziewicy)!

Jestem bardzo zadowolona. Pani dr zajęła się mną profesjonalnie, jest konkretna, kompetentna i bardzo dokładna. Robiła mi zabieg abrazji w lutym 2011, wszystko wyjaśniła bardzo dokładnie jak będzie przebiegał i co potem. Bez skrępowania mogłam zapytać o rzeczy które spędzały mi sen z powiek i powodowały duży stres. Poświęciła mi podczas wizyty tyle czasu ile potrzeba, bez nerwowego zerkania na zegarek jak u innych lekarzy. Jestem jej stałą pacjentką i bardzo sobie chwalę, polecam koleżankom

uczciwie, chodziłam do innego lekarza, miałam problemy w ciąży, tylko ona wiedziała że nie należy mi obniżać ciśnienia, bo po prostu jestem nadciśnieniowcem a nie mam zatrucia ciążowego. Mój lekarz prowadzący tak obniżył mi ciśnienie (magnezem) że wyjechałam na wózku z ktg. Więcej się nie odważył. Pani dr Hania wszystko pięknie wyprowadziła. Sposób bycia może trochę jak kapral w wojsku ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało. Wiedziała co robi!!!! nie musi mnie adorować tylko panować nad sytuacją. Ciąża to nie spacer po parku.

KILKA LAT TEMU TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR PO DIAGNOZIE GINEKOLOGA Z MOJEJ MAŁEJ MIEŚCINY -RAK ,MACICA DO WYCIECIA(NAWET MNIE ZASZCZEPIŁ DO OPERACJI)-TO BYŁY CHWILE GROZY DLA MNIE,DZIĘKI PANI DOKTOR NADAL MAM WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU.PRZEBADAŁA MNIE "WZDŁUŻ I WSZERZ" ALE ŻADNEGO RAKA NIE BYŁO, WSZYSTKIM POLECAM PANIĄ DOKTOR ,SAMO PODEJŚCIE DO PACJENTKI,PROFESJONALIZM.WYBIERAM SIĘ Z CÓRKĄ OBECNIE,BO KOMU JAK NIE PANI DOKTOR MIAŁABYM POWIERZYĆ ZDROWIE WŁASNEGO DZIECKA.SZKODA ŻE TAK MAŁO JEST TAKICH LEKARZY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.POLECAM WSZYSTKIM BARDZO GORĄCO

Szczerze polecam Panią doktor, jestem jej pacjentką od 7 lat. Przeprowadza dokładny wywiad, w razie konieczności kieruje na specjalistyczne badania, sugeruje możliwe leczenie - ale niczego nie narzuca, zdecydowanie poleca tańsze odpowiedni ki drogich leków. Jest bardzo życzliwa i miła, a do tego ma duże doświadczenie i można jej ufać. Prowadziła 2 moje ciąże i jestem zadowolona, do tej pory mogę zawsze do niej zadzwonić i poradzić się w danej sprawie. Byłam już u wielu ginekologów, ale Pani Doktor jest najlepsza!

Chciałabym podziękować Pani doktor za wspaniałą wieloletnią opiekę. Miałam do czynienia z wieloma krakowskimi ginekologami i z całą pewnością błyszczy Pani na ich tle. Doświadczenie, olbrzymia wiedza, kultura osobista to tylko ułamek Pani zalet. Nie bagatelizuje Pani najmniejszych nawet objawów i wątpliwości pacjentki. Jeszcze raz dziękuję.