lekarz Hanna Kostrzewa-Korzeniowska

Lekarka jest bardzo miła - to jedyna dobra rzecz, jaką mogę napisać. W moim przypadku nie rozpoznała groźnej choroby ( półpasiec oczny). Na szczęście udałam się do innego specjalisty i zostałam wyleczona. Odradzam!

Nie polecam. Niewłaściwie dobrane szkła, źle wypisana recepta. Ale rzeczywiście uprzejma.

Zdecydowanie odradzam wizyty i okulary u pani doktor.Niedbale ,pospiesznie,w okularach nie moge chodzić do dziś.Sprawiała wrażenie nieobecnej.Na pewno zmienie specjalistę.

Niestety nie mogę potwierdzić wszystkich pozytywnych opinii o tym lekarzu. Podczas mojej wizyty nie dość, że była niemiła i początkowo opryskliwa, to na dodatek przepisała mi okulary w 'drugą stronę', tzn. zmieniła szkła z plusów na minusy. Nikomu bym jej nie polecił.

Polecam Panią Hanna Kostrzewa-Korzeniowska, zdecydowanie nr 1 wśród okulistów w Toruniu.

Pierwszy raz w życiu w Toruniu spotkałem tak miła i profesjonalną okulistkę a byłem w swoim życiu już u kilku innych lekarzy gdyż okulary noszę od 15 lat. Dla mnie osobiście w Toruniu tylko pani Hanna jest prawdziwym z powołania okulistą. Z czystym sercem polecam.

Bardzo kompetentna osoba, jestem zadowolony z wizyty i będą Panią polecał innym. Serdecznie dziękuję Andrzej K.

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej wizyty u Pani Hanny :) Osoba bardzo kompetentna, miła i pomocna. Najlepszy okulista jaki jest w Toruniu. Polecam Magda.