lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Masumi

04.07.2016

Serdeczmie polecam dr .Hannę Lotarską.Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jeżdzę ok ponad 130 km z woj mazowieckiego. Profesjonalna ,serdeczna ,konkurencyjna cenowo.Nowoczesny sprzęt , bezpieczeństwo 'czystość.

Barbara

24.10.2013

jestem na nie żaden z niej dermatolog jest rodzinnym lekarzem i to kiepskim po jej kuracji musiałam iść do innego doktora to aż się za głowę złapał a te inne pozytywne opinie to chyba sobie sama Lotarska pisze ale niech każdy się sam przekona

renatajacek

01.06.2016

Polecam! Bardzo mila Pani Doktor, wytłumaczyła działanie zaproponowanej terapii. Wizyta w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Ogólnie super.

Oliwia

13.09.2015

Świetny lekarz! Pani Lotarska ma wprost cudowne podejscie do pacjenta, poswieca mu maximum uwagi i najwiecej czasu ile moze, zawsze robi co w jej mocy i bardzo troszczy sie o swoich pacjentow. Jestem dosc trudnym przypadkiem i nadal walczymy z moim tradzikiem, lecz peelingi kwasowe, ktore wykonuje pani doktor to rewelacja. Polecam z calego serca!

Krzysztof

27.10.2013

Bardzo dobry dermatolog. Z moją łuszczycą krostkową, poprzez zapisane przez nią leki rozprawiłem się w dwa tygodnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Iława"?

Kopernika 6b lok. e

Gdańska 10/10

Powiatowy Szpital im. W. Biegańskiego w Iławie
Andersa 3
Iława
Przychodnia Medica Antończyk Żuralski Sp. j.
Rożental 123
Rożental