lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Telimena

03.08.2016

Zawsze uśmiechnięta i szczerze zainteresowana schorzeniami , z którymi się zmagamy. Serdeczność i dbałość z jaką się spotkałam to unikatowe zachowanie w środowisku lekarskim.

Angelika

01.08.2016

Pani doktor świetna! Potrafi dokładnie wysłuchać, odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie zadane jej pytania i szybko zdiagnozować problem. Mnie dopasowała dwie maści i płyn micelarny dzięki, któremu uporałam się z moim problemem. Naprawdę fachowa opieka i dokładne wysłuchanie pacjenta.

Masumi

04.07.2016

Serdeczmie polecam dr .Hannę Lotarską.Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jeżdzę ok ponad 130 km z woj mazowieckiego. Profesjonalna ,serdeczna ,konkurencyjna cenowo.Nowoczesny sprzęt , bezpieczeństwo 'czystość.

Barbara

24.10.2013

jestem na nie żaden z niej dermatolog jest rodzinnym lekarzem i to kiepskim po jej kuracji musiałam iść do innego doktora to aż się za głowę złapał a te inne pozytywne opinie to chyba sobie sama Lotarska pisze ale niech każdy się sam przekona

renatajacek

01.06.2016

Polecam! Bardzo mila Pani Doktor, wytłumaczyła działanie zaproponowanej terapii. Wizyta w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Ogólnie super.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Iława"?

Kopernika 6b lok. e

Gdańska 10/10

Powiatowy Szpital im. W. Biegańskiego w Iławie
Andersa 3
Iława
Przychodnia Medica Antończyk Żuralski Sp. j.
Rożental 123
Rożental