Hanna Lotarska

53,58280419,5599080 89 649 71 09
lotarska@gmail.com

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
22 opinie

Bardzo dobry dermatolog. Z moją łuszczycą krostkową, poprzez zapisane przez nią leki rozprawiłem się w dwa tygodnie.

jestem na nie żaden z niej dermatolog jest rodzinnym lekarzem i to kiepskim po jej kuracji musiałam iść do innego doktora to aż się za głowę złapał a te inne pozytywne opinie to chyba sobie sama Lotarska pisze ale niech każdy się sam przekona

Pani Doktor jest po prostu rewelacyjna...zajmuję się nami w sposób fachowy i troskliwie. Zawsze znajduje dla nas czas...nawet w późnych godzinach popołudniowych. Efektami zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, przeprowadzonych przez Panią Doktor, jesteśmy po prostu zachwycone!!!. Pełen profesjonalizm! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!

W zakresie dermatologii estetycznej po prostu rewelacja. Pełen profesjonalizm! Usługi świadczone kompleksowo przy bardzo życzliwym podejściu do pacjenta. Warto pokonywać 80 km, żeby skorzystać z usług Pani Doktor!!! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!

Pani Doktor jest naprawdę wspaniała! Miła, uprzejma, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy z czym jest problem, jakie będzie leczenie. Jest bardzo pozytywnie nastawiona.

Jeśli chodzi o dermatologię estetyczną - bez zbytniego owijania w bawełnę - uważam, że rewelacja! Kontakt z panią doktor wyśmienity i przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. Z czystym sumieniem oceniam na 5! POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!

Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i odpowiada na wszystkie pytania. Miałam problemy z trądzikiem i dostałam receptę na dwa leki. Byłam nastawiona dość sceptycznie do :kolejnych leków" lecz pomogły i jestem bardzo zadowolona. Serię kosmetyków jakie mi Pani Doktor poleciła też okazały się strzałem w dziesiątkę :) Polecam!

bardzo dobry lekarz,szkoda tylko ,ze trzeba czekac kilka dni nawet na porade prywatna ,ale warto bylo ,bo mi pomogla i jestem naprawde zadowolony .

bardzo dobry dermatolog , pacjentem zajmuje sie kompleksowo leczy nie tylko skore ,jestem zadowolona bo mimo,ze leczenie tradzika trwalo kilka miesiecy wreszcie mam spokoj,a po kilku pilingach nawet blizny mi zginely,polecam !

Pani doktor wyjatkowo troskliwie zajela sie moja coreczka ,wreszcie ustapily zmiany skorne ,ciesze sie ogromnie i dziekuje ,pierwsza dermatolog ktora rozpoznala zakazenie grzybica od kota.polecam ,jest bardzo mila ,ma dobry kontakt z dziecmi . POLECAM !

Rewelacja . Wszyscy lekarze mogliby być tacy jak Pani Doktor Lotarska. Polecam .

FACHOWO OPISUJE A NAWET POKAZUJE PODOBNE PRZYKŁADY DANEJ CHOROBY W PORADNIKACH! POLECAM! DOBRY LEKARZ!

polecam naprawdę nie zawiodłam się to co pani doktor zrobiła jes na piątkę z plusem

Ta lekarka uratowała mojego męża Nikt nie chciał nas przyjąć nawet prywatnie a ta Pani tak Doskonałe podejście do pacjenta Trafna diagnoza Co najważniejsze kontrola do 2 tygodni bezpłatna Gdyby nie ona nie wiem co byłoby z mężem Wylądowałby pewnie na onkologi. Polecam serdecznie!

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Pełny profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta.

Lekarz rodzinny nie leczy wariatów, robią to psychiatrzy. Oczywiście łatwo jest zgnoić lekarza rodzinnego, przeważnie za to, że prywatnie nie leczy za darmo. Ja mam swoją firmę i też za darmo nie wykonuje usług. Mateusz.

Tą opinie pisała jakaś psychicznie chora, odział psychiatryczny jest przy szpitalu nie w Małej Przychodni. Jestem oburzona takimi oszczerstwami wobec mojej Pani Doktor. Uważam, że jest to najlepszy dermatolog jakiego mogłam poznać, zresztą nie tylko ja i dobrze wiem co mówię. GABRIELA.

Polecam wszystkim szczególnie przy problemach trądzikowych i alergicznych , jestem bardzo zadowolona , najlepszy dermatolog z kilkunastu w moim zyciu .Wreszcie mam ładną skórę , a już nie mialam nadzieji na poprawę .Pani doktor jest bardzo miła , poświęca dużo czasu na wyjaśnienie i bardzo doglębnie wnika w problemy , naprawdę warto się u niej leczyć .przy kolejnej wizycie nie brała nawet pieniędzy jak inni to mają w zwyczaju ,prawdziwy lekarz ,życzliwa , potrafi poświęcic wolny czas nawet w niedzielę jak cos sie dzieje .

polecam ,bardzo dobry lekarz lecze sie u P.doktor od roku i zawsze porada pomogla mi zmniejszyc dolegliwosci o charakterze Atopowego zapalenia skory , teraz rzadziej mam zmiany skorne,i biore mniej lekow ..jest duza poprawa

Pani doktor uratowała mnie po wielomiesięcznym i nieskutecznym leczeniu u wielu innych dermatologów i to bezpłatnie( co w dzisiejszych czasach już się nie zdarza ) ,mimo ,że nie pracuje dla NFZ .jestem jej wdzięczny za pomoc , oby inni tak traktowali chorych!

Bardzo miła pani doktor , jestem zadowolona z rzetelnego podejscia do moich problemów zdrowotnych,fachowości , pomocy i leczenia , ma świetna opinię u wielu pacjentów , cala moja rodzina sie u niej leczy .

Leczę się u tego lekarza 10 lat niemal straciłem zdrowie przez za mocne tabletki i nietrafione diagnozy miła obsługa wzbudzające zaufanie lecz diagnozy tragiczne myślę że pacjent może się wykończyć aby kasa leciała.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny