lekarzHanna Lotarska

53,58280419,5599080 89 649 71 09
lotarska@gmail.com

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
22 opinie

• 5

Bardzo dobry dermatolog. Z moją łuszczycą krostkową, poprzez zapisane przez nią leki rozprawiłem się w dwa tygodnie.

• 1

jestem na nie żaden z niej dermatolog jest rodzinnym lekarzem i to kiepskim po jej kuracji musiałam iść do innego doktora to aż się za głowę złapał a te inne pozytywne opinie to chyba sobie sama Lotarska pisze ale niech każdy się sam przekona

• 5

Pani Doktor jest po prostu rewelacyjna...zajmuję się nami w sposób fachowy i troskliwie. Zawsze znajduje dla nas czas...nawet w późnych godzinach popołudniowych. Efektami zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, przeprowadzonych przez Panią Doktor, jesteśmy po prostu zachwycone!!!. Pełen profesjonalizm! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!

• 5

W zakresie dermatologii estetycznej po prostu rewelacja. Pełen profesjonalizm! Usługi świadczone kompleksowo przy bardzo życzliwym podejściu do pacjenta. Warto pokonywać 80 km, żeby skorzystać z usług Pani Doktor!!! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!

• 5

Pani Doktor jest naprawdę wspaniała! Miła, uprzejma, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy z czym jest problem, jakie będzie leczenie. Jest bardzo pozytywnie nastawiona.

• 5

Jeśli chodzi o dermatologię estetyczną - bez zbytniego owijania w bawełnę - uważam, że rewelacja! Kontakt z panią doktor wyśmienity i przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. Z czystym sumieniem oceniam na 5! POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!

• 5

Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i odpowiada na wszystkie pytania. Miałam problemy z trądzikiem i dostałam receptę na dwa leki. Byłam nastawiona dość sceptycznie do :kolejnych leków" lecz pomogły i jestem bardzo zadowolona. Serię kosmetyków jakie mi Pani Doktor poleciła też okazały się strzałem w dziesiątkę :) Polecam!

• 5

bardzo dobry lekarz,szkoda tylko ,ze trzeba czekac kilka dni nawet na porade prywatna ,ale warto bylo ,bo mi pomogla i jestem naprawde zadowolony .

• 5

bardzo dobry dermatolog , pacjentem zajmuje sie kompleksowo leczy nie tylko skore ,jestem zadowolona bo mimo,ze leczenie tradzika trwalo kilka miesiecy wreszcie mam spokoj,a po kilku pilingach nawet blizny mi zginely,polecam !

• 5

Pani doktor wyjatkowo troskliwie zajela sie moja coreczka ,wreszcie ustapily zmiany skorne ,ciesze sie ogromnie i dziekuje ,pierwsza dermatolog ktora rozpoznala zakazenie grzybica od kota.polecam ,jest bardzo mila ,ma dobry kontakt z dziecmi . POLECAM !

• 5

Rewelacja . Wszyscy lekarze mogliby być tacy jak Pani Doktor Lotarska. Polecam .

• 5

FACHOWO OPISUJE A NAWET POKAZUJE PODOBNE PRZYKŁADY DANEJ CHOROBY W PORADNIKACH! POLECAM! DOBRY LEKARZ!

• 5

polecam naprawdę nie zawiodłam się to co pani doktor zrobiła jes na piątkę z plusem

• 5

Ta lekarka uratowała mojego męża Nikt nie chciał nas przyjąć nawet prywatnie a ta Pani tak Doskonałe podejście do pacjenta Trafna diagnoza Co najważniejsze kontrola do 2 tygodni bezpłatna Gdyby nie ona nie wiem co byłoby z mężem Wylądowałby pewnie na onkologi. Polecam serdecznie!

• 5

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Pełny profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta.

• 5

Lekarz rodzinny nie leczy wariatów, robią to psychiatrzy. Oczywiście łatwo jest zgnoić lekarza rodzinnego, przeważnie za to, że prywatnie nie leczy za darmo. Ja mam swoją firmę i też za darmo nie wykonuje usług. Mateusz.

• 5

Tą opinie pisała jakaś psychicznie chora, odział psychiatryczny jest przy szpitalu nie w Małej Przychodni. Jestem oburzona takimi oszczerstwami wobec mojej Pani Doktor. Uważam, że jest to najlepszy dermatolog jakiego mogłam poznać, zresztą nie tylko ja i dobrze wiem co mówię. GABRIELA.

• 5

Polecam wszystkim szczególnie przy problemach trądzikowych i alergicznych , jestem bardzo zadowolona , najlepszy dermatolog z kilkunastu w moim zyciu .Wreszcie mam ładną skórę , a już nie mialam nadzieji na poprawę .Pani doktor jest bardzo miła , poświęca dużo czasu na wyjaśnienie i bardzo doglębnie wnika w problemy , naprawdę warto się u niej leczyć .przy kolejnej wizycie nie brała nawet pieniędzy jak inni to mają w zwyczaju ,prawdziwy lekarz ,życzliwa , potrafi poświęcic wolny czas nawet w niedzielę jak cos sie dzieje .

• 5

polecam ,bardzo dobry lekarz lecze sie u P.doktor od roku i zawsze porada pomogla mi zmniejszyc dolegliwosci o charakterze Atopowego zapalenia skory , teraz rzadziej mam zmiany skorne,i biore mniej lekow ..jest duza poprawa

• 5

Pani doktor uratowała mnie po wielomiesięcznym i nieskutecznym leczeniu u wielu innych dermatologów i to bezpłatnie( co w dzisiejszych czasach już się nie zdarza ) ,mimo ,że nie pracuje dla NFZ .jestem jej wdzięczny za pomoc , oby inni tak traktowali chorych!

• 5

Bardzo miła pani doktor , jestem zadowolona z rzetelnego podejscia do moich problemów zdrowotnych,fachowości , pomocy i leczenia , ma świetna opinię u wielu pacjentów , cala moja rodzina sie u niej leczy .

• 1

Leczę się u tego lekarza 10 lat niemal straciłem zdrowie przez za mocne tabletki i nietrafione diagnozy miła obsługa wzbudzające zaufanie lecz diagnozy tragiczne myślę że pacjent może się wykończyć aby kasa leciała.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat