dr n. med. Hanna Olszewska

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam :-( . Bardzo niemiła, brak empatii. Podejście do dziecka tragiczne.Mam żal do siebie, że poszłam z córką do niej na pierwszą wizytę.Mam nauczkę, bo jak dotąd zawsze trafiałam na dobrych lekarzy i straciłam czujność.Już nigdy do niej nie wrócimy.Najgorsze jest to, że ta wizyta była jej pierwszą u ginekologa i bardzo źle to zapamiętała.Osobiście bardzo odradzam i przestrzegam młode dziewczyny.

Pani doktor godna polecenia! Uprzejma, cierpliwie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie tłumacząc przy tym czemu tak a nie inaczej. Badanie sprawnie i delikatnie.

Niemiła pani, poświęciła bardzo mało czasu, zaczęła badanie prawie o nic nie pytając. Nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania i zostałam wyproszona. Za 10-minutowy zabieg zapłaciłam 150 zł. Nie polecam.

Bardzo polecam, dokładna i profesjonalna, świetnie wykonuje usg i pracuje na najlepszym sprzęcie

Pani Doktor jest osobą bardzo interesowną, tzn zupełnie inaczej podchodzi do swoich pacjentek prowadzonych w szpitalu studenckim, a nie w swoim prywatnym gabinecie za niemałe pieniądze. zreszta.... w szpitalu od razu dostaje się wizytówkę do gabinetu. Takim zachowaniem learz nie wzbudza zaufania.

wspaniale prowadzi ciąże,jest bardzo dokladana w badaniach.

wspaniale prowadzi ciąże,jest bardzo dokladana w badaniach.

Jestem pacjentką Pani Doktor już od kilku lat. Prowadziła moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona. Kompetentna, miła... wspaniała. Polecam z czystym sumieniem.

cierpliwa, wyrozumiała, zrobiła szereg badań za niewielką kwotę, wysłuchała mnie i doradziła POLECAM bardzo!!!

Polecam Panią doktor, odkąd do niej trafiłam nie uważam już innych lekarzy, zajęła się mną tak solidnie że zaszłam w ciąże po nieudanych próbach in vitro :)

Bradzo dobra lekarz, bez zastrzeżeń, chodze do Pani doktor już ponad 3 lata, prowadziła całą moja ciążę..następną na pewno też będzie.