Hanna Pichlak

2,9
2,9

dziękuję Pani doktor za fachowość , leczenie ,dobór szkieł , miła atmosfera w trakcie wizyty , na zadawane pytania uzyskiwalem wyczerpujące odpowiedzi i wyjaśnienia, gorąco polecam

Tragedia brak empatii dla ludzi w potrzebie, zgłosiłam się z ogromnym bólem oka ledwo dotarłam na miejsce i otrzymałam informacje ze jest dziś dużo ludzi i nie są w stanie mi pomoc. Rozczarowanie i niedowierzanie za podejście tak nie ludzkie w tej placówce

Trudno powiedzieć co ta osoba robi w zawodzie. Wręcz przestrzegam przed korzystaniem z usług tej pani. Zamiast leczyć to zniszczyła wzrok starszemu człowiekowi. Teraz grozi mu ślepota. Starszy pan jest w depresji.

Nie polecam. Byłem tam ostatni RAZ !!!! Zachowanie tej pani nie licuje z zawodem lekarza. Miałem odczucie że Pacjent jest INTRUZEM. ponad to nasłuchałem się opowieści że ona nic z tego nie ma ( chodzi o NFZ).

Bardzo profesjonalny zakład "Okulistyka i Optyka Hanna Pichlak" do momentu zakupu okularów (oprawek+soczewek) i tu się kończy uprzejmość ... reklamacji nie uwzględnia się, trudno cokolwiek dalej załatwić ...

Właścicielce gabinetu zależy tylko i wyłącznie na pieniądzu ,aby tylko jak najwięcej ich tam zostawić na pewno nie na kliencie i jego zadowoleniu,wobec klienta jest arogancka i niegrzeczna,właśnie ostrzegam wszystkich moich znajomych przed wizyta w tym gabinecie a przede wszystkim przed zakupem okularów ......,można przeżyć szok

Co do kompetencji to nie wiem, bo byłam tylko raz, uwazam że karygodne było to ze zostałam umówiona na wizyte na nfz a dopiero po badaniu pani doktor poinformowała mnie ze jestem na wizycie prywatnej, nawet nie chciała słuchać że zaszło jakieś nieporozumienie. Oczywiście wyciągnełam ostatnie pieniadze i jej dałam. Załuje bo mogłam powiedzieć ze nie mam. Dla niej to tyle co splunął, a ode mnie wyciągnęła ostatnie pieniądze.

Chodzę z dzieckiem co roku na badanie kontrolne. Bardzo uprzejma, cierpliwa, co w przypadku mojego dziecka jest bardzo trudne :) Bardzo gorąco polecam.

Bardzo sympatyczna pani doktor.W jej nowoczesnym gabinecie,można zrobić okulary.Oprawki bardzo modne,duży wybór i przystępne ceny,co bardzo mnie cieszy :)

Bardzo nie sympatyczna osoba dla której pacjent to zło konieczne. Zdecydowanie nie polecam.