Hanna Pietriczenko

Irydolog

Pani Hania zgodnie z deklaracjami wyciągnęła moje dzici z astmy oskrzelowej i w tej chwili są zupełnie zdrowe i bez leków. Co prawda u każdego leczenie przebiega trochę inaczej. U mojego najstaszego syna astma ustąpiła po pierwszym leku przepisanym przez Panią Hanię, a było to 16 lat temu. Z drugim synem było trochę trudniej, szukanie odpowiedniego leku trwało dość długo ale w końcu się udało i w tej chwili mamy spokój. Z moim zdrowiem jest trochę gorzej, bo choć leki Pani Hani były skuteczne na różne dolegliwości, które przez lata naszej znajomości się u mnie pojawiały, to np.żylaków które mam od wielu lat nie udało się wyleczyć, choć teoretycznie leki homeopatyczne dają takie możliwości. Podam przykłady jakie Pani Hani udało się wyleczyć tylko przy pomocy leków homeopatycznych: nudności ciążowe, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie krtani, zapalenie ucha, zapalenie spojówek, polip jelita, guzek tarczycy, mięśniaki macicy, bóle stawów.

Byłem i nie polecam, nic mi nie pomogło, mimo wcześniejszego zaufania i nadziei jakie zostały wzbudzone.

Rewelacja! Po ciężkich przejściach, gdzie lekarze medycyny konwencjonalnej żle leczyli i zdiagnozowali moje dzieci, trafilismy do Pani Hanny. Rezultaty leczenia bardzo dobre. Każdemu polecam, kto dojrzał do leczenia się homeopatycznie.

od lat leczę siebie i rodzinę,mam duże zaufanie do niej,czasem leczenie przebiega byłskawicznie ,czasem dłużej-każdemu ale polecam