dr n. med. Hanna Podgórczyk

Radiolog

Bardzo mocno polecam.....Przemiła Pani doktor...wszystko na szóstkę z plusem...wszystkim będę polecać...

Bardzo polecam Panią dr Podgórczyk. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Pomogła mi bardzo, gdy pojawilam się przerażona w jej gabinecie po wykonanym nieprofesjonalnie badaniu piersi u innego lekarza. Widząc w jakim jestem stanie bez problemu, natychmiast przyjęła mnie na wizytę i uspokoiła rozwiązując wszelkie wątpliwości, które zasiadł poprzedni lekarz, który po badaniu był niepewny i skierował mnie dodatkowo na mammografię. Nigdy więcej przypadkowych gabinetów - to był istny koszmar. Dziękuję Pani dr Podgórczyk za wspaniałe podejście do pacjenta.

Pani Hanna Podgórczyk jest lekarzem bardzo sympatycznym i empatycznym. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem i życzliwie tłumaczy problemy medyczne. Jest lekarzem kompetentnym i rzeczowym. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.

Polecam Panią Dr. Bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy. Uprzejma, kompetentna. Wytłumaczy zaistniały problem. Ma dobry sprzęt. Z opinii innych osób usłyszałam że jest najlepszym radiologiem w Gdańsku.

Jestem w pelni usatysfakcjonowana po wizycie w gabinecie PAni doktor. Jest kompetentna, poswica pacjentowi duzo cxasu cierpliwie odpowiadajac na wszystkie pytania a do tego jest mila i ciepla osoba budzaca zaufanie. Wszystkim polecam

Pani dr Hanna Podgórczyk jest wyjątkowym lekarzem, znakomitym specjalistą, znajdującym czas dla pacjentów, budzącym pełne zaufanie. Z usług p. Doktor korzystam od wielu lat, dawniej z usług finansowanych przez Kasy Chorych, potem NFZ i nigdy nie spotkałam się z niewłaściwym przyjęciem, a wręcz odwrotnie. Polecam Wszystkim jej usługi, bo takiego lekarza można szukać z tzw. świecą.

Polecam Wszystkim jej usługi, bo takiego lekarza można szukać z tzw. świecą.

Pani dr Podgórczyk jest rzeczywiście bardzo miła i ma bardzo dobry sprzęt ale to chyba wszystko. 1. W trakcie badania powiedziała, że widzi naderwane więzadło - w opisie napisała, że więzadła bez zmian (?) 2. powiedziała, że spuchnięte kolano to tylko obrzęk i nie ma obaw, nie trzeba będzie nic z niego ściągać po czym pół godziny później ortopeda ściągnął mi 4 strzykawki krwi ! (?) 3.Wysyła tylko do dr Wrzoska (ortopedy). Stale opowiada o tym jak to na dyżurze z dr Wrzoskiem....itd. Poleca go tak usilnie, że aż słabo ...

3.Wysyła tylko do dr Wrzoska (ortopedy). Stale opowiada o tym jak to na dyżurze z dr Wrzoskiem....itd. Poleca go tak usilnie, że aż słabo się robi. Abstrahując - o dr Wrzosku jakoś ciężko znaleźć opinie w internecie a opinie wśród szerokiego kręgu moich znajomych i ich znajomych są raczej nieciekawe (wyciąganie kasy podczas kolejnych wizyt zamiast konkretnych działań) On też wysyła tylko do niej na USG. Współpraca kwitnie!
4. Inni lekarze dla niej nie istnieją, twierdzi, że nie zna gdy podałam jej nazwisko. Nie wierzę, że się nie znają bo to przecież jest dość małe środowisko. Nie podoba mi się, że ocenia ich negatywnie oczerniając w oczach pacjenta (bo tylko Wrzosek jest dobry....)
Myślę, że kasa i kasa ze współpracy z dr Wrzoskiem grają tu główną rolę!
Niestety nie polecam!

Zabrałem głos w sprawie negatywnego komentarza wystawionego Pani doktor, więc wypada mi dokonać ogólnej oceny moich wizyt. Z tego, co pamiętam osobiście pięć razy korzystałem z usług Pani doktor Podgórczyk i muszę przyznać, że wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jako człowiek, ale przede wszystkim jako fachowiec. Pani doktor podczas badania jest bardzo dokładna i wykonuje je bez zbędnego pośpiechu, z niesłychaną cierpliwością wszystko tłumacząc i odpowiadając na pytania pacjenta, a proszę mi wierzyć, że za każdym razem zadawałem bardzo dużo pytań. Każdy wynik jest dokładnie opisany, z załączoną dużą ilością zdjęć. Pacjent nie jest zostawiony samemu sobie z rozpoznaniem, Pani doktor rzeczywiście stara się pomóc i ukierunkować w dalszym postępowaniu. Mnie np. doradziła, żebym nie zwlekał z „ostrym” rozwiązaniem problemu mojej kamicy żółciowej i poleciła najlepsze miejsca w trójmieście, gdzie mogę tego zabiegu dokonać. Zapomniałbym dodać, że gabinet wyposażony jest w sprzęt bardzo dobrej jakości, co w połączeniu z doświadczeniem lekarza daje gwarancje najwyższej jakości usługi. Gorąco polecam. G.Kowalkowski

Pani Podgórczyk owszem bardzo uprzejma i miła, od razu po wizycie dostałam opis usg, bardzo rozbudowany, gdzie miałam stwierdzone bardzo duże zmiany (wg. pani doktor)... no cóż, skontaktowałam się z 3 kolejnymi radiologami, żaden nie zgodził się z opisem wystawionym przez panią Hannę... jak również endokrynolog który zlecił mi badanie nie znalazł na zdjęciu zmian, o których tyle rozpisała się pani H.P... z całym szacunkiem do pani doktor, ale byłam bardzo przestraszona że czeka mnie wycięcie tarczycy, przez tydzień oczekiwania na wizytę do innych lekarzy bardzo denerwowałam się opisem jaki został wystawiony, jak widać niesłusznie... przykro mi, ale nie polecam

Bardzo doświadczony o wysokim poziomie wiedzy, i kompetencji lekarz.Kochany człowiek o niezwykłej życzliwości,i dużej wrażliwości.Stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością,ponieważ ja jak i moja rodzina oraz znajomi,korzystamy od wielu lat/15 lat/z leczenia u Pani Doktor.