dr n. med. Hanna Romanowska

Nie polecam, totalny brak profesjonalizmu, ignorancja. W szpitalu nawet nie zbadała syna a z odległości 2 metrów oceniła, że jest zdrowy. Wszystkie moje obawy dotyczące objawow dziecka zbywala. Po zrobieniu prywatnych badań okazało się że syn jest ciężko chory.

A mi pani doktor pomogła w nietypowy sposób. Będąc w szpitalu na Unii Lubelskiej szukałem w labiryntach budynków od A do N konkretnego gabinetu Zapytana na korytarzu ( a prawie biegła z plikiem dokumentów) poświęciła mi chyba kwadrans. - szukaliśmy oboje , podpytując po drodze salowe ,pielęgniarki . . . Wyszedłem ze szpitala zdumiony i .. zbudowany. Są jeszcze na tym padole ludzie sympatyczni , empatyczni. . Mirosław Mrozowski .

Mirosław Mrozowski .

Pani Doktor jest wspanialym lekarzem i człowiekiem. Jej zawdzięczam zycie mojego Synka. Jestesmy pod stala opieka kliniki i Pani Doktor. Do konca życia bedziemy wdzięczni za to co dla nas zrobiła i robi. Mama i Kacper R.

Nasz synek często choruje, trafiliśmy na oddział Pani doktor. Nie była naszym lekarzem prowadzącym, ale została poproszona o konsultację naszego synka. Silnie powiększone węzły chłonne wzięła za świnkę. Potem jeszcze zbyt szybko odstawiła nam lek wziewny(miała akurat dyżur) do którego synek musiał wrócić po dwóch dniach -bo nastąpiło pogorszenie. Plus za uprzejmość.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o fachowość i podejście pani doktor do malutkiego człowieka. Nasz mały synek został profesjonalnie przebadany wykluczając najgorsze podejrzenia . Mamy prawdziwe szczęście, że trafiliśmy do pani doktor Romanowskiej.

Najlepszy pediatra w Szczecinie! Bardzo dobry lekarz, zawsze miła i bardzo oddana pacjentom, poprostu dobry człowiek. Zabiegana ale zawsze wszystko załatwi jak trzeba. Bardzo polecamy. Rodzice Klaudii S

Rodzice Klaudii S

Bardzo polecam panią dr. Romanowską. Jest super lekarzem, bardzo dobrze nastwionym do pacjentów i rodziców, bardzo miła a najważniejsze,że kompetentna i konkretna. Diagnozy zawsze trafne, przejmuje się pacjentem, nawet sama dzwoni żeby dowiedzieć się o dziecko. Tacy lekarze rzadko sie zdarzają. Ocena SUPER! Alicja M.

Alicja M.

Zdecydowanie nie polecam. Po 10- ciu godzinach oczekiwania na przyjęcie na oddział w podobno renomowanej klinice z rocznym dzieckiem( gorączka 38,5)zostaliśmy przez panią doktor odesłani do innego szpitala. Na szczęście tam dla nikogo nie byliśmy problemem.

Polecam Panią doktor jest dobrym specjalistom i umie współpracować, zna chorobę LCAD na prawdę szpital godny polecenia.

BYLISMY Z NASZYM SYNKIEM W SZPITALU 3 TYG,PANI ROMANOWSKA JEST BARDZO MILYM I DOBRYM LEKARZEM,NIE UCIEKA OD ODPOWIEDZI JAK NIEKTORZY INNI PEDIATRZY,POTRAFI LAIKOWI WYTLUMACZYC CHOROBE I EWENTUALNE SKUTKI CZY LECZENIE,OCENIAM TA PANIA NA 6+