dr Hanna Siemianowska

Alergolog dziecięcy

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję

niestety nie polecam tej Pani doktor, miałam watpliwą przyjemnośc kontaktu z nią na wizycie prywatnej a potem w szpitalu, nawet nie pamiętała że u niej bylismy i to ona zlecała badania, poza tym ta kobieta ciagle jest na urlopie.

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem,mogę polecić z czystym sumieniem.Do tej pory nie mogłam trafić na lekarza,który z takim powołaniem i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Zawsze uśmiechnięta.Konkretnie odpowiada na każde pytanie.

W tej chwili Pani dr przyjmuje prywatnie w "Fontes-Med" na ul. C-Skłodowskiej 26.

Wspaniały lekarz! Nigdy nie zlekceważyła naszych niepokojów co do zachowania dziecka, mimo iż inni lekarze zbywali nas. Poświęca mnóstwo uwagi dziecku, zawsze przeprowadza dokładny wywiad i daje konkretne wskazówki. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zdecydowanie polecam! Szkoda, że p. dr nie będzie już uchwytna w Alergo-Vicie, przepisuję jednak dziecko do niej na Gajową.

czy dr Siemianowska przyjmuje prywatnie? Proszę o jakieś namiary na Panią doktor.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Długo leczyliśmy 1,5 rocznego synka tak naprawdę nie wiedząc na co bo często chorował i ciągle lądowaliśmy po szpitalach - ogólne podejście służby zdrowia do dziecka: ma biegunkę - dajcie Smectę, wymiotuje-nie dawajcie nic jeść, ma gorączkę-dajcie czopki - zero zainteresowania co, jak i dlaczego a najlepiej dać antybiotyki i na pobyt w szpitalu jest spokój ale po wyjściu choróbstwo wraca. Pani dr Siemianowska jest ppierwszym lekarzem który zainteresował się przyczynami, zleciła komplet badań, wysłuchała naszych uwag i obserwacji. Lekarz kompetentny z bardzo fajnym podejściem ...

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Lekarz kompetentny z bardzo fajnym podejściem do dzieci i do rodziców. Wyrozumiała i kiedy masz wątpliwości lub obawy wszystko na spokojnie Ci wytłumaczy i co ważne poświęca dziecku bardzo dużo uwagi.
Lekarz z powołania.
Pozdrawiamy :)

Świetne podejście do małego pacjenta. Uprzejma, życzliwa, kompetentna.

Świetne podejście do małego pacjenta. Uprzejma, życzliwa, kompetentna.

Gorąco polecam,od wielu lat chodzimy do pani doktor.Na gajowej przyjmuje w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 12 do 14