lekarz Hanna Szafałowicz

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Od lat chodziłam i chodzę do Pani doktor z moimi dziećmi a obecnie mają 35,33 i 17 lat nie powiem złego słowa na Panią dr. Zawsze mi wszystko wytłumaczyła i skierowała gdzie trzeba nigdy nie była oschła dla moich dzieci i dla mnie. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Miałam wątpliwą przyjemność poznania Pani doktor w przychodni na os. Orła Białego kilka lat temu. Nie dość, że w ogóle nie ma podejścia do dzieci (zawsze odniosłam wrażenie, że te ją irytują już samą swoją obecnością - jest oschła i nieprzyjemna), to co ważniejsze, mojemu dziecku pod jej opieką groziło ogromnie niebezpieczeństwo. Jak się okazało jest celiaczką, a Pani doktor (posiadająca specjalizację alergologa) na moje wątpliwości co do nawracających bólów brzuszka, wymiotowań, rozwolnień (córeczka od początku miała wszelkie widoczne, jak się potem okazało, cechy dziecka bezglutenowego) stwierdzała, że niektore dzieci są niejadkami i kierowała nas na ogólne badanie krwi. Znała dziecko praktycznie od urodzenia. NIE POLECAM

Pani Doktor leczy moje dzieci od 18 i 16 lat (w tej chwili są w takim wieku) zawsze potrafiła dobrze zdiagnozować chorobę.

Bardzo pozytywna i sympatyczna osoba. Wyjaśnia wątpliwości. Jest lekarzem naszego dziecka rok i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz bez powołania! Traktuje ludzi jak śmieci... Wizyta na kasę chorych to jakiś koszmar.. zdecydowanie odradzam!!!!

Moje dziecko przez tę panią straciło słuch.....

Moje dziecko przez tę panią straciło słuch.....

wszystko ok. przez 18 lat zajmowała się dwójką dzieci! bez zastrzeżeń!

wszystko ok. przez 18 lat zajmowała się dwójką dzieci! bez zastrzeżeń!

Pani Doktor kompletnie zignorowała fakt, że mój dwumiesięczny synek ma wysoką temperaturę i przez telefon kazała mi podawać mu Panadol. Gdy na następny dzień w końcu był wolny termin dla tak chorego dziecka (przyhodnia dziecięca na Orła Białego to w ogóle jakaś pomyłka, bo żeby się zapisać na szczepienie trzeba czekać niejednokrotnie dwa tygodnie i dłużej- koszmar)i pokazałam jej wynik badania moczu w którym były dość lczne bakterie powiedziała, że taki wynik jest prawidłowy i odesłała nas z kwitkiem. Za dwa dni moje dziecko trafiło do szpitala z zapaleniem dróg moczowych! dziękuje wspaniałej pani szafałowicz!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem zajmuje się moimi dziećmi już od 18 lat i jako rodzic mogę z całą przekonaniem polecić innym rodzicom.