lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Na swojej drodze spotkałam wielu ginekologów i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią dr. Zakrzewską. Zawsze miała dla mnie czas, wysłuchała, wpisała co trzeba a leczenie zawsze trafione. Prowadziła moje 3 ciąże i naprawdę czułam sie zaopiekowana po mimo, że ciąże były zagrożone. Jednym słowem jest to lekarz godny zaufania i dziękuję Pani dr. za okazane serce.

Bardzo sympatyczna, kompetentna, wyrozumiała oraz pomocna Pani doktor . Polecam wszystkim kobietom !!!

Leżąc na oddziale, przyszłam do gabinetu lekarskiego, akurat była tam pani doktor. Byłam pełna wątpliwości, przestraszona, pani doktor nie miała w ogóle ochoty mnie słuchać, potraktowała mnie przedmiotowo, zimno i oschle. W zasadzie nawet niewiele ją obchodziło w jakiej sprawie przyszłam... Dlatego nie polecam nikomu...

Wspaniały i kompetentny lekarz. Prowadziła moja ciąże i byla caly czas przy porodzie. Nie zamienie jej na innego lekarza. polecam

Z czystym sumieniem polecam tę Panią ginekolog, naprawdę super lekarka.Prowadziła moją ciążę i jestem z niej zadowolona i to bardzo

Doktor Zakrzewska to naprawdę dobry lekarz. Mam do niej pełne zaufanie.

Doktor Zakrzewska to naprawdę dobry lekarz. Mam do niej pełne zaufanie.

Lekarz niewiarygodny, brak jej widocznie kompetencji. Mi wystarczyło jedno spotkanie z nią w szpitalu i od razu mam do niej dużą odrazę co do kobiety i lekarza. Dziwie sie że taka przychodnia jak Luxmed ja zarudnia. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Filigranowa osóbka o wielkim sercu,świetny specjalista, bardzo życzliwa i przyjacielska. Sprawia, że my kobiety czujemy się w jej obecności nieskrępowane. Jeśli masz problem idż, nie zwlekaj - na pewno otrzymasz pomoc.Polecam:)

Jeśli masz problem idż, nie zwlekaj - na pewno otrzymasz pomoc.Polecam:)

Pani doktor odbierała mój poród, najpierw przegapiła (na porodówkę wysłała mnie dopiero z pełnym rozwarciem mimo, że w szpitalu przebywałam od 10 godzin) i spanikowała, że będzie sama musiała ten poród odbierać. Jak już doszła do siebie, była niemiła i cyniczna. Empatia dla rodzącej i cierpiącej kobiety na zerowym poziomie. "Dzięki" niej rodziłam przerażona i pełna poczucia winy, że wszystko robię źle.

Jestem stałą pacjentką dr Hanny Zakrzewskiej. Zadowolona jestem pod każdym względem, zawsze zapyta się co słychać, fachowo przebada i pomoże. Wiem, że mogę się do niej zwrócić z każdym nawet błahym problemem.