Helena Moczyńska

Sulęcin
52,4377115,13231696028293

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
10 opinii

Pani doktor to najwspanialsza osoba jak znam ! fachowe podejście , zawsze trafione leczenie !!! szczerze polecam

P.m=Moczynska jest bardzo dobrym lekarzem,i czy prywatnie czy na kase chorych ma takie same podejcie..

Bardzo dobry pediatra. Moje oceny mówią same za siebie.

najlepsza pani doktor do jakiej mogłam trafic z moimi dziećmi jak nigdy dzieci daja sie zbadac a diagnoza postawiona jest idealnie:)pani doktor jest bardzo sympatyczna i mam do niej wielkie zaufanie nie zamieniłabym jej na innego lekarza dla moich dzieci ;)które po dwóch dniach sa już zdrowe.bez potrzeby przebywania w szpitalu:)pozdrawiam Joanna mama dwójki dzieci:)zdrowych dzieci dzieki pani doktor

Lekarz z powołania. U Pani doktor czujemy się z dziećmi jak w "Leśnej Górze". Kompetentna, sympatyczna, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam wszystkim rodzicom.

Wyjątkowo kompetentna i uprzejma - jako lekarz nie bazuje, jak inni, wyłącznie na antybiotykach tylko proponuje alternatywne metody leczenia

Uważam że Pani Moczyńska jest najlepszym pediatra w Sulęcinie.Chodzimy do niej z córeczka,zawsze zbierze wywiad bardzo dokładnie i trafi z lekami.Odbiera telefon nawet w weekendy i jesli jest taka potrzeba to równiez przyjmnie tak jak nam sie to ostatnio zdazyło.Mimo ze miała gości moglismy do niej przyjechac.Mamy z mężem pełne zaufanie do P.Moczyńskiej.

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest przemiłą osobą a moja córeczka ją uwielbia. Zawsze dokładnie zbada dziecko, odpowie na pytania, doradzi. Polecam :-)

Nie poleciła bym tej lekarki nikomu ,bo jak chciałam się dowiedzieć coś więcej o chorobie mojego dziecka to mi nie chciała wyjaśnić, zapraszała mnie na wizytę prywatną,wiadomo o co chodzi tej lekarce.

Chodzę od dłższego czasu do Pani Doktor i jestem niezmiernie zadowolona,moje dzieci Ją uwielbiają,jest bardzo uprzejma,wykwalifikowana i pomocna ( chociażby całodobowe porady telefoniczne,co nie często się zdarza). Polecam serdecznie tego lekarza!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny