lekarz Helena Modrzewska-Musioł

Pani doktor jest kompetentna i potrafi postawić dobrą diagnozę, u mojej córki od razu rozpoznała szkarlatynę. Nie ma również problemu jeśli chodzi o jakiekolwiek skierowania na badania, nawet jeśli to ból głowy czy ból brzucha. Zmienialiśmy kilkakrotnie lekarzy bo zawsze coś było nie tak, ale tej pani doktor można zaufać. Mam dwójkę dzieci (4 i 6 lat) i wiem, że średnio ją lubią ponieważ ma już taki sposób bycia i jest bardzo konkretna, ale lekarzem jest bardzo dobrym z dużym doświadczeniem.

Nie polecam Pani Doktor jest niemiła i nieuprzejma zarówno do rodziców, jak i małych pacjentów. Nie potrafi rozpoznać choroby, jeśli dziecko w jej ocenie dobrze wygląda to znaczy, że jest zdrowe a rodzice przyszli po zwolnienie. Moje dziecko miało mięczaka zakaźnego, ale Pani doktor oczywiście powiedziała, że nie wygląda to groźnie, ale można się przejść do dermatologa. Zachowanie Pani doktor jest skandaliczne. Zalecam omijać szerokim łukiem.

Doświadczona, sprawdzona Pani doktor! Mam z nią kontakt od 14 lat, ponieważ od początku leczy moje dziecko. Kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi. Naprawdę godna polecenia!

Pani doktor nie jest zbyt miła do swoich małych pacjentów ani ich rodziców. Potrafi wyleczyć tylko zwykłe przeziębienie a jak coś się dzieje to jest problem. Nie mam do niej zaufania i nie polecam.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z wizyty.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z wizyty.

nie polecam, nie miła nie sympatyczna, leczy na zasadzie może jakoś sie uda nie polecam

idealny lekarz doświadczony i kompetentny polecam!!!

idealny lekarz doświadczony i kompetentny polecam!!!