Specjalista godny polecenia! Porada fachowa i konkretna. Jest miły w stosunku do pacjenta i wzbudza zaufanie.

lekarz 1 klasa!!!!!!!!!! wszyscy zachwalają.

lekarz 1 klasa!!!!!!!!!! wszyscy zachwalają.

Jestem bardzo zadowolona. Kompetentny,zna się na swoim fachu. Godny polecenia specjalista!

Podczas moich kilku wizyt z bólem kolan tylko się drapał po głowie i mówił "nie wiem". Nie zbadał mnie dokładnie. Przepisywał tylko silne leki przeciwbólowe. Osoba ta nie ma pojęcia co robi, nie można jej nazwać lekarzem ortopedą!! po pierwszej wizycie u innego lekarza postawiono mi diagnozę, wykryto kilka wad postawy, chodu, fizjologii kolan, skierowano na zabiegi i rehabilitację. Dr Bombik ma takie pojęcie o ortopedii jak młynarz o informatyce!

Dr Bombik ma takie pojęcie o ortopedii jak młynarz o informatyce!

Kompetentny.Dba o pacjenta.Budzi zaufanie, godny polecenia.

Kompetentny.Dba o pacjenta.Budzi zaufanie, godny polecenia.

Lekarz który spełnia w pełni moje oczekiwania

Lekarz który spełnia w pełni moje oczekiwania

Podejście do pacjenta fatalne. Po skomplikowanym złamaniu nie chciał dać skierowania na przeswietlenie bo jak on to powiedział "nie widzę potrzeby" mimo iż ręka przez cały czas bolała nawet jak była w gipsie. Nie interesuje się pacjentem. W konsekwencji trwają półroczne rehabilitacje które nie pomagają i po konsultacji z innym lekarzem czeka mnie prawdopodobnie operacje. STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!