lekarz Henryk Cnota

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,7

Niestety oan nie miły, pracuje chyba za karę. Trafiliśmy do niego na usg bioderek z dzidzią i dramat. Myślałam że go uduszę,zero podejścia. Przez te maseczki słabo słychać q on jeszcze burczy pod nosem.

Przez te maseczki słabo słychać q on jeszcze burczy pod nosem.

Dr Henryk Cnota nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Niemiły, arogancki , opryskliwy. Prrzyjmuje pacjentów jakby był lekarzem za karę ,a nie z powołania.Nie polecam. Niestety na izbie przyjęć nie ma wyboru.

Dr Henryk Cnota nie powinien wykonywać zawodu lekarza! Nie miły, opryskliwy, arogancki. Pracuje jak za karę, taki ktoś nie powinien pracować z dziećmi. Niestety na izbie przyjęć nie ma możliwości wyboru lekarza. Nie polecam.

Uratował moją nogę dzięki niemu jest idealnie poskładana i kompletnie sprawna. Jest doskonałym chirurgiem.

zdiagnozował u mojego dziecka bardzo poważną chorobę, kazał je unieruchomić na kilka tygodni- bezpodstawnie, błędnie bez jakichkolwiek badań/konsultacja u innego specjalisty całkowicie wykluczyła jego diagnozę!! bardzo łatwo wydaje wyroki! a przy tym w czasie wizyty jest arogancki, nieuprzejmy i zarozumiały i bezczelny - za nasze pieniądze!!!

Super lekarz . Miły i sympatyczny po mimo wizyty nie prywatnej spełnił swoje zadanie w 100% ! wiecej takich lekarzy :)

Jak najbardziej polecam tego Pana doktora z 6 lat temu uratował moją rekę dzięki niemu mam całkowicie sprawną, gdyby nie on mogłam zostać kaleką...

Pare lat temu Pan Doktor uratował mi ręke, dzięki niemu dzisiaj mam ją w pełni sprawną, a miałam małe szanse na pełny powrót do zdrowia. Wiele mu zawdzięczam, moim zdaniem jest to prawdziwy lekrzarz z powołania, poświęcał mi bardzo dużo czasu i bardzo dobrze przez cały pobyt w szpitalu i pod czas leczenia opiekował się mną.

Nie wzbudza zaufania chociaż diagnoza dobra.

Nie wzbudza zaufania chociaż diagnoza dobra.