Naprawdę super lekarz, bardzo mi pomógł , dzieki niemu wszystko skonczyl o sie dobrze z moja ciążą, dr Dyś wporę zareagował - widać ze ma spore dośdwiadczenie, bardzo madry ginekolog

Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Bardzo jestem wdzieczna za pomoc. ... Świetny lekarz iczlowiek :)

Bardzo dobry ginekolog , prowadził moja ciąże - z sukcesem - zdrowa córa . Wcześniej byłam u niego na pierwszej wizycie - wizyta bez stresowa. Bardzo mądry lekarz

bardzo dobry lekarz , ponad 1,5 roku staralismy sie o dziecko bez efektu a po 3 wizytach jestem w ciązy - a bałam sie ze juz sie nie uda - wspanialy lekarz

kiedys do niego chodzilam i nie polecam, wyniki badan oddawal dopiero ok 3 wizyty po badaniu chociaz sie upominalam, zdenerwowal mnie na wizycie i w koncu zmienilam lekarza i teraz jestem zadowolona

Polecam bardzo. prowadzil cala moja ciaze. znalazl problem niebagatelny, poptencjalnie niebezpieczny dla dziecka, podal sposob na rozwiazanie go i polecil mi co mam robic. dzieki niemu moja coreczka urodzila sie malutka ale z w pelni rozwinietymi pluckami.. nie straszyl nie pospieszal, nie rozczulal sie ale informowal. mam pelne zaufanie do dr Dysia.

Lekarz, który jest człowiekiem....takiego właśnie spotkałam. To ktoś taki, kto rozmawia z kobietą, tłumaczy szanując jej obawy i strach. Ktoś kto naprawdę pyta i chce wiedzieć jak pacjentka się czuje, czy czegoś jej nie brakuje itp. Tak po prostu, bez żadnych znajomości, w publicznym szpitalu. Dr Dys to- lekarz konkretny i rzeczowy, który uczciwie przedstawia sytuację i proponuje najlepsze rozwiązania (nawet te trudne i bolesne dla kobiety). To lekarz - człowiek z poczuciem humoru. Ważne jest również to, że po operacji troszczy się tak samo jak przed nią. Empatia, naturalność i profesjonalizm!

pan dr Dyś to świetny specjalista, ktory ma duze doswiadczenie o czym miałam moźliwośc przekonac się osobiscie. Sprawnie poradził sobie z moim trudnym problemem. Jeżeli chodzi o ginekologa ktory wie co robi to szczerze trzeba przyznac ze dr dyś do takich lekarzy należy a przy tym jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem.

bardzo dobry i uprzejmy lekarz polecam go wszystkim pacjentkom

bardzo dobry i uprzejmy lekarz polecam go wszystkim pacjentkom