lekarzHenryk Grudniewicz

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.1512345
7 opinii

• 1

witam, skręciłem sobie kolano ale czułem że z godziny na godzine jest lepiej po około 36 h postanowiłem się upewnić że nic mi nie jest a dr Grudniewicz nie sprawdzając zbytnio mojego kolano stwierdził że należy operować łękotkę, zanim się na to zdecydowałem poszedłem do innego ortopedy okazało sie ze moja łękotka jest w pełni zdrowa a jedynie więzadło naciągnięte. nie polecam tego lekarza nikomu naciągacz odrazu kieruje do prywatnej kliniki tylko by mi otworzył kolano zostawił blizne i bym myślał że mi pomógł za 2470

• 1

byłam bardzo rozczarowana wizytą u tego lekarza tym bardziej jak okazało się że nie jest mi potrzebna kolejna operacja którą zalecił dr.Grudniewicz.Okazało się że kolano jest zdrowe a ten lekarz chciał mi je jeszcze raz otwierać i to prywatnie-istne naciąganie

• 5

artroskopia kolana w 2007 łąkotka i chrząstka taka wizyta u mnie we wrocławiu 3000 i czas oczekiwania byl 3 miesiące tu w ciagu tygodnia

• 1

udałam się do lekarza z bólem kolan, zrobił usg zalecił operację. Wzbudził moje zaufanie, ja zdanie zaczynałam on kończył, miałam wrażenie, że jest fantastycznym specjalistą. Cóż ... operował mi oba kolana, shaving rzepki, wydłużenie troczków bocznych rzepki, wyciął fałdy maziowe.. Stwierdził, że to zabieg, że za tydzień wrócę do pracy! oczywiście zapomniał o tym, że powinnam używać kul ! kazał chodzić i chodzić! byłam na zwolnieniu wiele tygodni, na kontroli zus i po konsultacjach z innymi lekarzami, po wykonaniu rezonansu kolan okazało się, że ten lekarz to zwykły rzeźnik ! 1. nie operuje się obu kolan jednocześnie, 2. shaving rzepek zamiast pomóc jedynie je osłabił! 3. rehabilitacja została rozpoczęta zbyt późno! 4. po operacji obowiązkowo chodzi się o kulach, 5. OPERACJA BYŁA CAŁKOWICIE NIEPOTRZEBNA!!! 6. zastrzyki "OST", które mi zalecił wstrzykiwał mi przy ostrym stanie zapalnym (utrzymuje się do dzisiaj a od operacji minęło prawie 6 miesięcy!) co tylko bardziej mi zaszkodziło. 7. po wzięciu 4 tys. kompletnie mnie olał! Obecnie po różnych konsultacjach leczę się i powracam powoli do zdrowia pod opieką lekarzy z Rehasportu. Chcę podkreślić, że to co wypunktowałam to nie jest moje osobiste zdanie, ale zdanie specjalistów, nie jednego a kilku. Żałuję, że oddałam się lekkomyślnie w ręce tego pseudo-lekarza! Zmarnował mi zdrowie, dzisiaj nie mogę nawet kucnąć, nie jestem w stanie wejść na np. krzesło, w nocy budzi mnie ból. Jestem zmęczona i zniechęcona, bo powrót do normalności trwa i trwa a mnie nadal boli... TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEGO RZEŹNIKA!

• 1

Miałam artroskopię kolana, w klinice, w Poznaniu z operacji jestem bardzo bardzo nie zadowolona miałam po zabiegu miałam bardzo duże komplikacje. nie polecam tego lekaza nikomu!!!!!!!!!!!

• 1

oszus i wyludzacz robi kase na pacjietach na potege jestes oszustem naciagaczu

Krótko mówiąc - naciągacz. Jędyne co wie to operacja łękotki

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat