lekarz Henryk Jabłoński

Przez 8 miesięcy podawał mi hormony, bez wykonania żadnych badań. Czułam się okropnie zle, przytyłam 6 kilogramów. W końcu po wizycie u innego lekarza okazało sie, że wypisywał mi leki na obfite miesiaczki, a ja miałam już zanik. Co więcej, mam na jajniku torbiel 5 cm, której jakimś cudem nie widział przez cały czas. Sąsiadce przepisał takie leki, że po 2 tygodniach miała zawał, szkoda, że tego nigdzie nie zgłosiła. Lekarza odradzam kategorycznie.

Lekarz o wielkim zaangażowaniu, Jego wsparcie jest nieocenione otacza pacjentów fachową , długoletnią opieką życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Po badaniu potrafi cierpliwie wytłumaczyć w przystępny sposób dane schorzenie , które ma dobry wpływ na stan zdrowia i lepsze samopoczucie. Za wszystko bardzo dziękuję . wdzięczna M.Tomzik

Polecam Pana Doktora wszystkim kobieta które szukają lekarza prowadzącego ciąże. Pan doktor jako pierwszy prowadzi moją ciąże która do tej pory (6 miesiac)jest żywa. Poprzednie dwie próby prowadzone przez innych lekarzem zakończyły się płaczem. Pan Doktor jako pierwszy zlecił wszystkie potrzebne badania (na NFZ co jest bardzo ważne) przed zajściem w ciążę, aby wykluczyć wszystkie choroby a były to badania genetyczne , dokładna morfologia, choroby układu krwionośnego i wszystko inne co uważał za stosowne. Opieka na najwyższym światowym poziomie. Podczas prowadzenia ciąży profesjonalizm i cierpliwość. Podczas wizyt w ośrodku zdrowia gdzie przyjmuje Pan Doktor wykonywane kompleksowe badania. Polecam gorąco.
K.

Z całego serca polecam wszystkim Pana Doktora!!! Jestem jego pacjentką już od dobrych kilku lat, zgłaszałam się do Pana Doktora z różnymi problemami i zawsze zostałam fachowo potraktowana, dlatego postanowiłam prowadzić swoją pierwszą ciążę właśnie u Pana Doktora, chociaż mieszkam teraz w innym mieście gdzie mam mnóstwo innych ginekologów. Podczas każdej wizyty w gabinecie jak i podczas porodu w szpitalu przy Mickiewicza Pan Doktor wykazywał się duża wiedzą i profesjonalizmem, zawsze potrafił mnie wysłuchać, odpowiadał na wszystkie pytania i odbierał wszystkie telefony, również późne i w weekendy. Jest bardzo sympatyczny i ma duże poczucie humoru, a gdy trzeba było potrafił mnie uspokoić. Dziś jestem szczęśliwą mamą i nie wyobrażam sobie prowadzić kolejnej ciąży u innego lekarza. 5/5 w każdym calu!!!

Pan Doktor prowadził moje 2 ciąże i lepszego lekarza nie mogłam wybrać. Rzetelny, kompetentny, zawsze wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał na moje pytania.W szpitalu również interesował się swoimi pacjentkami. Z całego serca polecam Pana Doktora.

Ten lekarz to straszny człowiek !!! zero podejscia do pacjenta, taki człowiek nie powienien pracowac z kobietami w ciazy!!! Traktowanie pacjenta z góry jak by był kims gorszym !!! Nie Polecam Odradzam... Ide na skarge do jego przełozonych !!! Brak kultury osobistej zero szacunku nie polecam a wrecz odradzam !!!

KOMPETENTNY,MIŁY, NA KONIEC WIZYTY ZAWSZE PEŁNE PODSUMOWANIE I KOMENTARZ ODNOŚNIE MOJEGO STANU-KORZYSTAM Z JEGO USŁUG OD 20 LAT -CZASAMI WIDAĆ NA JEGO TWARZY ZMĘCZENIE ALE WIEM ZE ZMĘCZONY LEKARZ TO DOBRY LEKARZ- POLECIŁAM GO JUZ NIE JEDNEJ MOJEJ KOLEŻANCE-WSZYSTKIE SĄ MI WDZIĘCZNE-POLECAM WSZYSTKIM A P. DR.NAJLEPSZEGO CO W NOWYM ROKU I CIERPLIWOŚCI DLA UPIERDLIWYCH MOICH KOLEŻANEK.

Jest bardzo dobrym lekarzem . Owszem czasami wydaje się być szorstki ale to chyba poprostu cecha jego charakteru(każdy z nas ma wady) i trzeba się do niej przyzwyczaić .Zawsze dotrzymuje słowa . Można do niego zadzwonić i w nocy w niedzielę i gdy jest na urlopie zawsze odbierze lub oddzwoni lub wyśle sms. Zawsze jest przy porodach swoich pacjentek niezależnie od pory dnia. Być może i jemu zdarzają się pomyłki ale to się zdarza każdemu z nas tylko nie zawsze nasze zawody niosą takie same skutki jak w przypadku lekarzy. Ja próbowałam go sprawdzić i poszłam na jedną z wizyt kontrolnych do innego klekarza , który powiedział mi ,że gdybym sama mu o tym nie powiedziała to nigdy by nie zgadł ,że miałam usuwaną nadżerkę bo była tak fachowo wykonana przez dr.Jabłońskiego. Ale wiadomo ,że najgorzej jest jak się wkradnie choroba to czasami juz i lekarze nie pomogą.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, badania jak i usg przeprowadzał rzetelnie udzielając przy tym sporo informacji. Prawidłowo określił płeć dziecka. Mimo wszystko polecam !!!

Super lekarz, prowadził 2 moje ciąże pierwsza prywatnie w gabinecie w wanatach drugą w poradni k -nie zauważyłam różnicy w prowadzeniu ciąży prywatnie i państwowo-godny polecenia konkretny i kompetentny