lekarz Henryk Jasiński

Laryngolog

Panie Doktorze , dziękuję za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy. Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.

i przywrócenie wiary w lekarzy.  Świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromną wiedzą.Indywidualne podejście do pacjenta,rzetelna ocena,poświęca dużo czasu iwyjaśnia wszelkie wątpliwości.Polecam.

lekarz ma super podejście do pacjenta,podcinał mojej córeczce języczek zrobił to tak delikatnie, sprawnie i szybko że dziecko nawet nie odczuło kiedy :) POLECAM PANA DOKTORA

Dobry, kompetentny, spokojny. Z uwagą zajmuje się pacjentem. Zna różne metody leczenia. Dobry kontakt z pacjentem.

bardzo dobry fachowiec , bardzo uprzejmy , wzbudza zaufanie

bardzo dobry fachowiec , bardzo uprzejmy , wzbudza zaufanie

Świetny lekarz, kopetentny, dokładny, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Świetny lekarz, kopetentny, dokładny, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Z całego serca polecam. Spokój, fachowość i zainteresowanie pacjentem to ogromne atuty Pana Doktora. 5 z ogromnym plusem.

Polecam wszystkim. Jest osobą miłą, kompetentną. Poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Najlepszy lekarz w chełmie , często go odwiedzam i zawsze pomaga.

Najlepszy lekarz w chełmie , często go odwiedzam i zawsze pomaga.