Henryk Kaczmarek

49,602013920,71111050184415120
info@opti-med.pl

Kalendarz przyjęć
Pon30.03Wt31.03Śr01.04Czw02.04Pt03.04So04.04Nd05.04
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.2/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Średnia:
4.25
6 opinii

Nie polecam doktora Kaczmarka wizyta w 3 minuty brak jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia. Totalny brak poszanowania pacjenta, liczy się tylko zapłacona kasa. Totalne nieporozumienie.

Usługi na wysokim poziomie, personel bardzo kompetentny,zaangażowany, a szczególnie P. dr. Henryk Kaczmarek. Polecam!

Witam wszystkich cierpiących i zdesperowanych.Właśnie jestem po gastroskopii i to w dodatku na ubezpieczenie. Pan dr.to osoba rzetelna,w pełni kompetentna,wie co robi bez żadnej ściemy. Pomimo dużej wiedzy nie chodzi z głową w chmurach tylko wszystko rzeczowo wyjaśnia.Porównując moją poprzednią gastroskopię wykonaną odpłatnie w gabinecie p.Łosak -zdecydowanie polecam dr.Kaczmarka.

Przychylam się do opinii że jest to lekarz bardzo miły,kompetentny.Żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak p.H.Kaczmarek to badanie i leczenie byłoby bezstresowe.

jest wspanialym lekarzem mialem kilkakritnie badania wykonane przez pana kaczmarka i jest zdecydowanym profesjonalistą myślę że obecnie takich wspanialych lekarzy niestety jest bardzo malo

lekarz kompetentny, bardzo skuteczny polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny