dr n. med. Henryk Kaszyński

USG

To wspaniały lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Chcesz rzeczywistej diagnostyki, szukaj dr Henryka Kaszyńskiego. Polecam po wielu wizytach.

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek. Gorąco polecam!

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek. Gorąco polecam!

Mialam 6 usg i dopiero on zauwazyl kamien w pecherzyku. Wszyscy go znaja prawie kazdy chirurg radiolog i lekarz.Jak dla mnie lekarz na 6+!!!

Sympatyczny, spokojny; pomimo trudności przy badaniu z powodu niepełnosprawności nie rezygnuje z wykonania badania; bardzo dziękuję Panie Doktorze.

został mi polecony przez znajomego. To wspaniały, delikatny i bardzo fachowy lekarz. kamień w przewodzie moczowym zobaczył po ,,dotknięciu,, aparatem. pokazał mi umiejscowienie, powiedział co dalej. Był b. delikatny konkretny. polecę Go z pewnością każdemu znajomemu.eternity

Powiem tak - jest to lekarz mi polecony i ja bym go także dalej poleciła Tak to już jest z lekarzami tej profesji że są konkretni może trochę specyficzni w podejści ale konkretni rzeczowi i kompetentni to nie ciocia ani przyjaciółka żeby z nią gadać tylko osoba która ma zimno ocenić stan chorego i dobrze zbadać to dla mnie najważniejsze. Polecam

Bardzo dobry,dokładny, kompetentny lekarz

Bardzo dobry,dokładny, kompetentny lekarz