lekarz Henryk Kowolik

Laryngolog

Byłam u tego lekarza 22 grudnia na NFZ i nie uzykałam należytej pomocy. Mój problem to zatkane ucho lekarz poświęcił lampą do ucha i stwierdził,że tu nic nie ma. Dostałam tylko krople i żel do nosa na zatkane ucho nic.A ucho jak było zatkane tak dalej jest😒

Bardzo sympatyczny uprzejmy lekarz do tego dobry fachowiec!!! Poświęca dużo czasu na dokładne wyjaśnienie i zbadanie w dodatku za rozsądną cenę

Dr Kowolik jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Zgłosiłam się na pogotowie do Rybnika z żabką pod językiem, dwa dni wcześniej byłam tam po raz pierwszy, zostałam odesłana z antybiotykami, które nie pomogły, dlatego wróciłam. Dr Kowolik okazał się bardzo troskliwy i empatyczny, przyjął mnie na oddział, ulżył poprzez odciągnięcie płynu z torbieli. Dzięki niemu zabieg planowany na drugą połowę lipca odbył się pod koniec czerwca. Pan doktor był bardzo troskliwy, miły, kompetentny, wyjaśnił co będzie robił, jakie są szanse na powodzenie i jak będzie wyglądała sytuacja po zabiegu. Nie spotkałam się jeszcze w życiu z tak miłym i profesjonalnym lekarzem. Zdecydowanie godny polecenia.

P.doktor Henryk Kowalik Dostaje od nas 5+ jest delikatny, spokojny, profesjonalny w diagnozowaniu oraz leczeniu. Po prostu jest b.dobrym lekarzem. Godny POLECNIA !

Najlepszy lekarz w regionie,miły,sympatyczny ,z powołania,szkoda że takich lekarzy tak mało.Polecam:)

Prywatnie przyjmuje bez wcześniejszych zapisów. Najlepiej przyjść trochę wcześniej, żeby zająć sobie kolejkę, bo poświęca pacjentom dużo czasu. Nawet prowadzi kartoteki pacjentów - mimo że na kartkach do ksera, jednak ma zapisane najważniejsze dane chorego w trakcie leczenia. Miły, skromny i nie drogi! Za wizytę policzył 40 złotych i to dopiero za drugim razem, kiedy pojawiłam się ze zdjęciem.

bez rtg bez badań postawił błędną diagnoze dziecku oburzony że przyszliśmy w weekend choć miał dyżur, tragedia

Polecam wizytę u tego lekarza, w bardzo przystępny sposób wyjaśnił mi, na czym będzie polegało badanie. Pokierował moim dalszym leczeniem.

ja bylam u niego 3 lata temu i naparwde sie zdziwilam ze jeszcze sa tacy lekarze ktorzy potrafia leczyc. bardzo poleca. niestety zapomnialam kiedy przyjmuje i w jakich godzinach wiec jak by mogl ktos napisac to byla bym bardzo wdzieczna :)

Skromny, dokładny, kompetentny, miły, lekarz z powołaniem!!!

Skromny, dokładny, kompetentny, miły, lekarz z powołaniem!!!