Henryk Maciąg

Wałbrzych
50,821109516,29247510 74 666 10 20

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
17 opinii

Nie chciałabym spotkać tego lekarza już nigdy na swojej drodze. Arogancki, nietaktowny, wręcz bezczelny, który ma za noc życie chorego, starego człowieka, skazując go świadomie na "śmierć" nie podejmując leczenia. Posiada wybujałe ego.Nigdy nie powinien być lekarzem.

Świetny lekarz, dobry człowiek. Byłam pacjentką na oddz chirurgii onkologicznej. Operował mnie dr Henryk Maciąg, zarówno na oddziale jak w przychodni do całkowitego wyleczenia dr interesował się moim stanem zdrowia. Nigdy nie proponował przyjścia do gabinetu prywatnego. Zawsze znalazł czas, żeby sprawdzić jak goi się rana pooperacyjna.

publiczna wizyta guzek piersi nie zdiagnozowany jako torbiel zostawiona bez konkretnej diagnozy rutynowa wizyta nie polecam nie sympatycznie zdiagnozowana u innego doktora po zabiegu ,u doktor golabek

Takiego lekarza jak Henryk Maciąg należy ze świecą szukać.

dr Maciąg jest wspaniałym lekarzem. Nie zdarzyło mi się, żeby traktował pacjenta tzn mnie i moją mamę powierzchownie. Operował moją mamę 9 lat temu , rak złośliwy. Mamusia żyje do dziś i cieszy się zdrowiem. Podjął decyzję o operacji chociaż szanse były niewielkie. Ja polecam tego lekarza w 100%.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA GODNY POLECENIA M WYJASNIA SPRAWE DO KONCA ,

Nie mówiąc już o uprzedzeniach religijnych i dyskryminacji, Pan Doktor ma spore luki w wiedzy medycznej, z zakresu swojej specjalizacji, nie idzie z duchem czasu, kurczowo trzymając się przestarzałych metod i wygłaszając starodawne dyrdymały. W moich oczach, dopuścił się "grzechu zaniechania".Sprzeniewierzył się słowom przyrzeczenia lekarskiego, jakie składał "według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek" i "stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić". Nie podjął się operacji z powodu "złych wyników", specjaliści w trzech innych szpitalach, nie widzieli żadnych przeciwwskazań, operacja z powodzeniem została wykonana we Wrocławskiej Klinice. Warto tu również napisać, że pan Maciąg jest znany w środowisku jedynie ze słyszenia, bowiem nie uczestniczy w konferencjach i sympozjach, których celem jest podnoszenie kwalifikacji.

Jakis czas temu poddalam sie zabiegowi, ktory wykonal doktor. Od początku do końca dr był zaangażowany w mój przypadek. Uważam, że to wspaniały lekarz. Kilku moich znajomych również leczył dr i wszyscy byli zadowoleni z efektow leczenia jak i z samego podejścia dr do pacjenta.

Dr Maciąg w swojej pracy najmniej do szczęścia potrzebuje pacjentów. Tak wynika z mojego doświadczenia po ostatnim leczeniu mojej Mamy. Jest ordynatorem w publicznym szpitalu im. Alferda Sokołowkiego w Wałbrzychu, gdzie Mama była przygotowywana do poważnej operacji. ANI RAZU nie konsultowała z nim swojej choroby, NIE BYŁ on lekarzem prowadzącym. Trzej inni lekarze, pod których opieką była podawali już termin zabiegu, informowali o zagrożeniach, rekonwalescencji itd. Nie przeszkodziło Mu to potraktować Mamy jak smarkulę, która nie może decydować o swoim zdrowiu. Nie dopuścił do zabiegu z przyczyn, do których się nie przyznał, był gburowaty, lekceważący. Zlekceważył specjalistów z własnego szpitala, Mamę i całą rodzinę. Nie czuje potrzeby żadnych wyjaśnień, sprawy załatwia przez wypowiedzenie jednego zdania, które zamyka dyskusję. Najwidoczniej lekarz może być bogiem w swoich własnych oczach. Odradzam i to bardzo powierzanie swojego życia w ręce Dr Maciąga. Nie widzi pacjentów tylko swoje przekonania i wielkie ego! Najgorszy przypadek, z jakim się spotkałam w całej Wałbrzyskiej służbie zdrowia!

Jest to przykład lekarza, który nie powinien leczyć nawet zwierząt. Pracując w państwowej placówce, rozgranicza pacjentów na ważnych i nieważnych. Najpierw trzyma pacjenta przez ponad dwa tygodnie w szpitalu przygotowując do operacji, po czym wyrzuca do domu, ponieważ nie podoba się panu doktorowi, że pacjent podejmuje najlepszą dla siebie decyzje. Jest nieuprzejmy, wręcz chamski, metodyka pana doktora zatrzymała się na poziomie lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Bardzo mi przykro, że taki człowiek decyduje o czyimś życiu, bądź śmierci.

W ostatnich dniach przeszłam pierwszy etap operacji Dr.Maciąg lubi to CO ROBI a ja czuje że jestem w dobrych rękach WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE DOKTORZE i za ten pierwszy etap - DZIĘKUJE -

Moim zdanie bardzo dobry lekarz , godny zaufania i polecenia

Super lekarz miły przyjazny i kompetentny.Zna się na tym co robi.Dba o swoich pacjentów.Spokojny i wyważony. Bardzo dobry lekarz.

Systematycznie spóźniA SIĘ 2-3 GODZINY. dO TEGO MRUKOWATY. nIE POLECAM

Lekarz kompetentny,profesjonalny,bardzo zabiegany,ale mimo wszystko dba o swojego pacjenta.Dogląda osobiście po operacji,zmienia opatrunki.Sympatyczny, miły,rzeczowy.

Polecam - bardzo dobry specjalista, który zna się na tym, co robi.

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy , zawsz sluży pomocą , świetny chirurg, kompleksowo diagnozuje przypadki. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny