dr n. med. Henryk Perkowski

Gastrolog, Nefrolog

Diagnoza przy domowej lampce. Za 5-10 minutowe konsultacje koszt 100zł. Lekarz dokładnie nie pamiętał nazwy profilaktycznego leku do płukania jamy ustnej. Osobiście sugeruje udać się do bardziej specjalistycznej kliniki. Moje odczucia bardzo mieszane po wizycie u tego pana.

Bardzo dobry specjalista, dokładnie tłumaczy chorobę, jest przy tym bardzo uprzejmy. Wzbudza moje zaufanie i o wszystko mogę się go zapytać.

moim zdaniem dobry tylko ja czyje się jakoś nie pewny jego postępowania z pacjentami

Super podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, polecam wszystkim, którzy szukają dobrego lekarza z powołaniem.

Wspaniały człowiek, dziś miałam gastroskopię, były dwa podejścia ale jakoś zniosłam. Bardzo wyrozumiały serdeczny Pan doktor. trochę było mi wstyd, że nie mogłam tego normalnie znieść ale poczekał, dał się odprężyć. Pozdrawiam Pana doktora

Niesamowicie miły i wsapniały lekarz! Super fachowiec, niezwykłe podejście do człowieka, ogromna wiedza, polecam z całą odpowiedzialnością!