dr Henryk Wcisło

Laryngolog

Miło wspominam wizyte u Pana doktora i potwierdzam ,ze ma świetne podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, diagnoza szyba i bezbłędna. Dziękuje !

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista. Poddałem się zabiegowi operacji przegrody ,wszystko odbyło się b sprawnie, delikatnie, wreszcie oddycham nosem .Dziekuje !

Witam.Jestem bardzo wzruszona komentarzem P.Hanki.Wrócily wspomnienia.Chorowalam jako dziecko 5 letnie na zapalenie ucha(obecnie mam 30 lat).Rodzice wozili mnie po róznych lekarzach proszac o pomoc,trwalo to 4 lata,meczylam sie z bolem okropnie,aż trafili na genialnego Pana doktora Henryka Wcisło, ktory uratowal moje ucho.Do dzis (odpukac) nie mam problemu z uchem.Bardzo milo wspominam wizyte u Pana doktora i potwierdzam w pelni ,ze ma super podejscie do pacjenta.Pozdrawiam :)

Byłam z dzieckiem u tego lekarza i chciałam serdecznie polecić jego osobę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponieważ nie znaliśmy lekarza, była to pierwsza nasza wizyta, miałam obawy, czy dziecko /5 latek/się nie wytraszy (przez telefon zdawkowy). Pan doktor obejrzał dziecko, bardzo trafnie zdiagnozował, uspokoił nas. Okazało się, ze przepisany przez pediatrę tego samego dnia antybiotyk, jest zupełnie zbędny (!!!) i dzięki Panu doktorowi dziecko nie zostało narażone na niepotrzebne podanie silnego leku. Diagnoza była szybka i bezbłędna. Jestem bardzo wdzięczna. Dziecko, 5 latek nieufne do obcych z alegrią na strój lekarski zostało wręcz rozbawione przez Pana Doktora, Pan dr ma wspaniałe podejście do pacjentów, w szczególności dzieci. Zauważyłam, ze nie przepisuje nadmiernie leków (duży plus). Z przepisanych przez pediatrę zalecił tylko 2 środki zamiast 7. Leki, które przepisał dziecku były produktami polskimi, specjalnie sprawdzam jakie leki zapisują lekarze i ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ wielu lekarzy jest na pasku koncernów zagranicznych. Pan doktor zapisał mojemu dziecku polskie tanie i skuteczne leki. Ucho przestało boleć tego samego dnia a pediatra stwierdził zapalenie ucha i zalecił antybiotyki i masę innych środków. Wybraliśmy dla dziecka tego lekarza ze względu na bardzo wysoką reputację jaką cieszy się w środowsku medycznym (były ordynator laryngologii). Bardzo gorąco polecam tego lekarza, już po 1 wizycie żywię do niego bardzo duże zaufanie, przy tym wizyta nie jest nadmiernie kosztowna a to też dodatkowy plus, dziękuję i pozdrawiam