lekarzHenryka Nagadowska

Alergolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.2512345
11 opinii

• 5

Polecam ze szczerego serca. Super lekarka. Byłam najpierw u Niej na wizycie prywatnej, siedziałam tam z córcią (4 miesieczną alergiczką). Poświęciła Nam mnóstwo czasu, wszystko pięknie wytłumaczyła i zaprosiła na wizytę u niej na NFZ! Gdy pojawiłam się u Niej na NFZ była równie przyjemna i kontaktowa, zleciła Malutkiej badania, a inni lekarze to olewali! Jest super profesjonalna. Bardzo polecam.

• 5

To co piszą poprzednicy , to prawda, 100%, ale co do fachowości to polecam, przde wszystkim nie faszeruje dzieci antybiotykami bez sensu, nie naciąga rodziców na leki sponsorujące jej wakacje , i konkretnie mówi co jest, szczera aż do bólu , nie broni kolegów po fachu , a to dla mnie ważne.

• 1

Nie polecam -oschła, mało kontaktowa. Zdecydowanie bardziej pochłonięta papierami, niż małym pacjentem. Lekarz z CZD, który konsultował dziecko był zdziwiony, iż wypisano je bez diagnozy z badaniami w "trakcie opracowania".

• 1

nie przyjemna nie chciało się jej zrobić testów dziecku

• 1

Niestety miałam ,,przyjemność,, trafić na Panią doktor i muszę powiedzieć, że jeszcze nie spotkałam tak nie miłej, chamskiej i aroganckiej lekarki ! Leczenie dzieci to dla niej chyba kara. Zdecydowanie nikomu bym nie poleciła.

• 1

Nieuprzejme traktowanie zarówno dziecka, jak i rodziców odstrasza na wejściu. Ważniejsze dla Pani doktor jest uzupełnienie dokumentów niż choroba dziecka. Gorszego podejścia do pacjenta nie widziałam, czyżby jej praca była karą? To po co być lekarzem, a zwłaszcza pediatrą? Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!

• 1

Jeżeli mamy w Polsce takich pediatrów to tylko stąd uciekać! Z pogardą podchodzi do pacjenta i rodziców, zero kultury osobistej, po prostu czyste chamstwo!! Ciekawe co na to dyrektor szpiatala bo wiem ze to juz nie pierwszy głos w tej sprawie

• 4

Czy polecam? Pod wzg.fachowości na pewno tak, ale za bardzo uprzejma to ta pani doktor nie jest. Jest bardzo dobrym specjalistą, leczyła mojego męża a teraz syna i jestem zadowolona jeżeli na tym komuś zależy to polecam jednak uśmiechu od niej się nie doświadczy.Minus za to że prywatnie jest bardzo trudno dostępna.

• 1

Zgadzam się z przedmówcami. Nikomu nie polecam tego lekarza bo raczej na pewno doktoratu to ta pani nie ma. Jest nieuprzejma, nie lubi dzieci a tym bardziej ich rodziców,zwłaszcza kiedy chcą się czegoś dowiedzieć na temat stanu zdrowia. W dodatku co chwilę przypomina o swoich 30 latach doświadczenia.

• 1

Pani doktor jest osobą, która nie nadaje się do pełnienia powierzonej Jej funkcji, jest osobą niemiłą, niesympatyczną i bardzo nieuprzejmą. Nie ma dobrego podejścia do dzieci i ludzi traktuje przedmiotowo.Sprawia wrażenie jakby była obrażona na cały świat, i niczego nie można się od Pani doktor dowiedzieć. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 1

Pani ordynator podczas każdej wizyty była bardzo niesympatyczna. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci, odpowiada wręcz opryskliwie, jeśli cokolwiek chce się dowiedzieć o chorobie dziecka. Podczas ostatniego dnia pobytu w szpitalu nie dostałam informacji, że zostajemy wypisani, po prostu ŻAŁOSNE !!! Napewno nie wybrała bym się na wizytę z dzieckim nawet w przychodni na NFZ. NIE POLECAM !!!

Gdzie przyjmuję

place 11

Radom
    51,402723621,1471333

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat