lekarz

Henryka Nagadowska

Alergolog, Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11


Radom
51,402723621,1471333

Kalendarz przyjęć
Pon23.11Wt24.11Śr25.11Czw26.11Pt27.11So28.11Nd29.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.1/5
Kompleksowość podejścia
2.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2/5
Ilość poświęconego czasu
2.3/5
Uprzejmość
1.6/5
Godny polecenia
2/5
Średnia:
2.25
14 opinii
Opinie pacjentów
4,2/5

Moje pierwsze wrażenie było podobne do przedmówców: nieprzyjemna, niemiła itp. i może Pani doktor faktycznie nie należy do najsympatyczniejszych ale czy idziemy tam nawiązać przyjaźń czy wyleczyć dziecko? Bo jeśli to drugie to tu można liczyć na Panią doktor w 100 %. Nie jest pochopna, nie zbywa Pacjenta, poznaje historię dziecka od początku. I co najważniejsze jest skuteczna. Ps. Czy my się do wszystkich nowopoznanych osób wdzięczymy i uśmiechamy... każdy niech sobie odpowie sam.

1,7/5

Nie polecam Pani Doktor, jest nie miła poleca tylko płatne szczepienia, oraz prywatne wizyty u specjalistów. Jest nie miła dla pacjentów.

1,3/5

Lekarz bardzo niemiła. Nie da sobie nic powiedzieć. Nie trafiła z leczeniem dziecka. Wyniosła, aparycja zerowa!

5,0/5

Polecam ze szczerego serca. Super lekarka. Byłam najpierw u Niej na wizycie prywatnej, siedziałam tam z córcią (4 miesieczną alergiczką). Poświęciła Nam mnóstwo czasu, wszystko pięknie wytłumaczyła i zaprosiła na wizytę u niej na NFZ! Gdy pojawiłam się u Niej na NFZ była równie przyjemna i kontaktowa, zleciła Malutkiej badania, a inni lekarze to olewali! Jest super profesjonalna. Bardzo polecam.

4,0/5

To co piszą poprzednicy , to prawda, 100%, ale co do fachowości to polecam, przde wszystkim nie faszeruje dzieci antybiotykami bez sensu, nie naciąga rodziców na leki sponsorujące jej wakacje , i konkretnie mówi co jest, szczera aż do bólu , nie broni kolegów po fachu , a to dla mnie ważne.

2,5/5

Nie polecam -oschła, mało kontaktowa. Zdecydowanie bardziej pochłonięta papierami, niż małym pacjentem. Lekarz z CZD, który konsultował dziecko był zdziwiony, iż wypisano je bez diagnozy z badaniami w "trakcie opracowania".

1,2/5

nie przyjemna nie chciało się jej zrobić testów dziecku

1,0/5

Niestety miałam ,,przyjemność,, trafić na Panią doktor i muszę powiedzieć, że jeszcze nie spotkałam tak nie miłej, chamskiej i aroganckiej lekarki ! Leczenie dzieci to dla niej chyba kara. Zdecydowanie nikomu bym nie poleciła.

1,3/5

Nieuprzejme traktowanie zarówno dziecka, jak i rodziców odstrasza na wejściu. Ważniejsze dla Pani doktor jest uzupełnienie dokumentów niż choroba dziecka. Gorszego podejścia do pacjenta nie widziałam, czyżby jej praca była karą? To po co być lekarzem, a zwłaszcza pediatrą? Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!

1,3/5

Jeżeli mamy w Polsce takich pediatrów to tylko stąd uciekać! Z pogardą podchodzi do pacjenta i rodziców, zero kultury osobistej, po prostu czyste chamstwo!! Ciekawe co na to dyrektor szpiatala bo wiem ze to juz nie pierwszy głos w tej sprawie

3,7/5

Czy polecam? Pod wzg.fachowości na pewno tak, ale za bardzo uprzejma to ta pani doktor nie jest. Jest bardzo dobrym specjalistą, leczyła mojego męża a teraz syna i jestem zadowolona jeżeli na tym komuś zależy to polecam jednak uśmiechu od niej się nie doświadczy.Minus za to że prywatnie jest bardzo trudno dostępna.

1,3/5

Zgadzam się z przedmówcami. Nikomu nie polecam tego lekarza bo raczej na pewno doktoratu to ta pani nie ma. Jest nieuprzejma, nie lubi dzieci a tym bardziej ich rodziców,zwłaszcza kiedy chcą się czegoś dowiedzieć na temat stanu zdrowia. W dodatku co chwilę przypomina o swoich 30 latach doświadczenia.

1,2/5

Pani doktor jest osobą, która nie nadaje się do pełnienia powierzonej Jej funkcji, jest osobą niemiłą, niesympatyczną i bardzo nieuprzejmą. Nie ma dobrego podejścia do dzieci i ludzi traktuje przedmiotowo.Sprawia wrażenie jakby była obrażona na cały świat, i niczego nie można się od Pani doktor dowiedzieć. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1,5/5

Pani ordynator podczas każdej wizyty była bardzo niesympatyczna. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci, odpowiada wręcz opryskliwie, jeśli cokolwiek chce się dowiedzieć o chorobie dziecka. Podczas ostatniego dnia pobytu w szpitalu nie dostałam informacji, że zostajemy wypisani, po prostu ŻAŁOSNE !!! Napewno nie wybrała bym się na wizytę z dzieckim nawet w przychodni na NFZ. NIE POLECAM !!!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat