Henryka Nagadowska

Radom
51,402723621,1471333

Kalendarz przyjęć
Pon01.02Wt02.02Śr03.02Czw04.02Pt05.02So06.02Nd07.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
1.8/5
Średnia:
2.05
17 opinii

Nie polecam. Pani doktor niemiła. Potrzebowałam pilnie pomocy dla mojej córci gdyż miała angine a antybiotyk który dostała dzień wcześniej, zwracała. Pani doktor stwierdziła że córcia jest już zdrowa i nie potrzebuje leczenia. Wróciłam do domu z dzieckiem chorym goroączkującym powyżej 38 °. Musiałam szukać prywatnej wizyty. Na prywatnej wizycie inna juz lekarz stwierdziła że nadal jest angina i zmieniła lek.

Wystawiam taką samą negatywną opinie jak moje poprzedniczki. Byłam u Pani dr pierwszy raz z chorym, gorączkującym 3-letnim dzieckiem (przychodnia Polmed). Nikogo nie było przed nami, pusty korytarz, dlatego weszłam na wizytę wczesniej niz bylismy zapisani, a tu już w drzwiach podła uwaga dot. umawianej godziny wizyt. Wypytała wprawdzie o historię choroby, ale sama nic innego nie zaproponowała, mimo że dziecko choruje mi od 4 miesiecy i z tego powodu postanowiłam zasięgnąć opinii innego lekarza-stad moja wizyta w Polmedzie...Na prośbę zbadania stóp u dziecka stwierdziła, że nie ma już czasu...A niby jak mam wiedzieć jak leczyć dziecko ortopedycznie, skoro skierowania do ortopedy wystawia pediatra. Cała wizyta to jakaś pomyłka, ta Pani dr to jakaś pomyłka...Odradzam

Nie polecam-podczas badania potraktowała moją trzyletnią córkę jakby była trędowata,gdy ta przez przypadek dotknęła( dotknęła a nie kopnęła!!!) ją bucikiem...następnie burczała coś pod nosem,kompletnie nie trafiła z diagnozą....już miałam do czynienia z tą panią na oddziale-jakaś masakra-zostawiła ślad w mojej psychice.....brak kultury,szacunku,obycia a co tu mówić o zaufaniu jakie powinna budować. Już nie wspomnę o relacjach jakie ma z najmłodszymi pacjentami- traktuję ich jakby za karę miała ich leczyć. Zwykle korzystam z prywatnych wizyt, ale spotkanie z tą panią jest nieuniknione- można ją spotkać na dyżurach Radomskiego Pogotowia.

Moje pierwsze wrażenie było podobne do przedmówców: nieprzyjemna, niemiła itp. i może Pani doktor faktycznie nie należy do najsympatyczniejszych ale czy idziemy tam nawiązać przyjaźń czy wyleczyć dziecko? Bo jeśli to drugie to tu można liczyć na Panią doktor w 100 %. Nie jest pochopna, nie zbywa Pacjenta, poznaje historię dziecka od początku. I co najważniejsze jest skuteczna. Ps. Czy my się do wszystkich nowopoznanych osób wdzięczymy i uśmiechamy... każdy niech sobie odpowie sam.

Nie polecam Pani Doktor, jest nie miła poleca tylko płatne szczepienia, oraz prywatne wizyty u specjalistów. Jest nie miła dla pacjentów.

Lekarz bardzo niemiła. Nie da sobie nic powiedzieć. Nie trafiła z leczeniem dziecka. Wyniosła, aparycja zerowa!

Polecam ze szczerego serca. Super lekarka. Byłam najpierw u Niej na wizycie prywatnej, siedziałam tam z córcią (4 miesieczną alergiczką). Poświęciła Nam mnóstwo czasu, wszystko pięknie wytłumaczyła i zaprosiła na wizytę u niej na NFZ! Gdy pojawiłam się u Niej na NFZ była równie przyjemna i kontaktowa, zleciła Malutkiej badania, a inni lekarze to olewali! Jest super profesjonalna. Bardzo polecam.

To co piszą poprzednicy , to prawda, 100%, ale co do fachowości to polecam, przde wszystkim nie faszeruje dzieci antybiotykami bez sensu, nie naciąga rodziców na leki sponsorujące jej wakacje , i konkretnie mówi co jest, szczera aż do bólu , nie broni kolegów po fachu , a to dla mnie ważne.

Nie polecam -oschła, mało kontaktowa. Zdecydowanie bardziej pochłonięta papierami, niż małym pacjentem. Lekarz z CZD, który konsultował dziecko był zdziwiony, iż wypisano je bez diagnozy z badaniami w "trakcie opracowania".

nie przyjemna nie chciało się jej zrobić testów dziecku

Niestety miałam ,,przyjemność,, trafić na Panią doktor i muszę powiedzieć, że jeszcze nie spotkałam tak nie miłej, chamskiej i aroganckiej lekarki ! Leczenie dzieci to dla niej chyba kara. Zdecydowanie nikomu bym nie poleciła.

Nieuprzejme traktowanie zarówno dziecka, jak i rodziców odstrasza na wejściu. Ważniejsze dla Pani doktor jest uzupełnienie dokumentów niż choroba dziecka. Gorszego podejścia do pacjenta nie widziałam, czyżby jej praca była karą? To po co być lekarzem, a zwłaszcza pediatrą? Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!

Jeżeli mamy w Polsce takich pediatrów to tylko stąd uciekać! Z pogardą podchodzi do pacjenta i rodziców, zero kultury osobistej, po prostu czyste chamstwo!! Ciekawe co na to dyrektor szpiatala bo wiem ze to juz nie pierwszy głos w tej sprawie

Czy polecam? Pod wzg.fachowości na pewno tak, ale za bardzo uprzejma to ta pani doktor nie jest. Jest bardzo dobrym specjalistą, leczyła mojego męża a teraz syna i jestem zadowolona jeżeli na tym komuś zależy to polecam jednak uśmiechu od niej się nie doświadczy.Minus za to że prywatnie jest bardzo trudno dostępna.

Zgadzam się z przedmówcami. Nikomu nie polecam tego lekarza bo raczej na pewno doktoratu to ta pani nie ma. Jest nieuprzejma, nie lubi dzieci a tym bardziej ich rodziców,zwłaszcza kiedy chcą się czegoś dowiedzieć na temat stanu zdrowia. W dodatku co chwilę przypomina o swoich 30 latach doświadczenia.

Pani doktor jest osobą, która nie nadaje się do pełnienia powierzonej Jej funkcji, jest osobą niemiłą, niesympatyczną i bardzo nieuprzejmą. Nie ma dobrego podejścia do dzieci i ludzi traktuje przedmiotowo.Sprawia wrażenie jakby była obrażona na cały świat, i niczego nie można się od Pani doktor dowiedzieć. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani ordynator podczas każdej wizyty była bardzo niesympatyczna. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci, odpowiada wręcz opryskliwie, jeśli cokolwiek chce się dowiedzieć o chorobie dziecka. Podczas ostatniego dnia pobytu w szpitalu nie dostałam informacji, że zostajemy wypisani, po prostu ŻAŁOSNE !!! Napewno nie wybrała bym się na wizytę z dzieckim nawet w przychodni na NFZ. NIE POLECAM !!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny