lekarz Henryka Piestrzyńska

Laryngolog, Foniatra

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie z poważnego zapalenia ucha, z którym nie bardzo radzili sobie inni laryngolodzy z Zielonej Góry (łącznie 3 laryngologów nie dało rady). Po pierwsze, nie leczyłem się samodzielnie, jak u innych laryngologów, tylko przychodziłem na codzienne zakładanie opatrunku (i to najwięcej pomogło w leczeniu). Po drugie, Pani doktor nie brała ode mnie pieniędzy za samo założenie opatrunku, bo trwało to dosłownie 5 minut (leki swoje przynosiłem). Po trzecie, nie narażała mnie na zbytnie koszta drogimi lekami bez potrzeby, były zakupione tylko wymagane. Przez miesiąc dosłownie zdychałem ...

Przez miesiąc dosłownie zdychałem z bólu ucha, na który pomagał mi jedynie KETONAL. Inaczej nie dało się funkcjonować (spanie również nie było możliwe). Raz wylądowałem na SORze. Dopiero wtedy trafiłem do Pani Henryki, która w ciągu tygodnia wyleczyła moje ucho.

Będę Panią polecał każdemu!

Odradzam tę lekarkę. Byłam u niej na kilku wizytach i zrozumiałam, że kompletnie nie wie, co mi dolega. Jak się później okazało u innego lekarza mam przewlekłe zapalenie gardła, które wynika z problemów z żołądkiem (co wykazała gastroskopia). Pani doktor jakby nie widziała całościowo mojego gardła, tylko skupiła się na jednym migdale, który jakoby sam się nie czyścił. Zalecała przez długie miesiące płukanie wodą utlenioną, branie leku homeopatycznego (nietaniego), picie soku z cytryny, odstawienie nabiału itp. Zrobiła wymaz z gardła (to było jedyne badanie, jakie zleciła!) i tylko pytała, np. czy mam alergię jakąś albo czy ktoś w rodzinie ma kłopoty z tarczycą. Za każdą taką pogadankę płaciłam ok. 100 zł. I jeszcze jedno: kiedyś przyjmowała na ul. Spawaczy, później na ul. Ogrodowej i w żadnym z tych gabinetów nie było wygłuszających drzwi! W poczekalni było słychać każdą rozmowę lekarki z pacjentem. O zachowaniu tajemnicy lekarskiej nie ma co mówić w takich warunkach.

Pani doktor jest lekarzem z powołania, moim przypadkiem zainteresowała się bardzo poważnie. Naprawdę zależy jej na znalezieniu przyczyn choroby. Jestem bardzo zadowolony. Będę polecał każdemu. Miałem do czynienia z kilkoma laryngologami w Zielonej Górze. Z tak fachowym i kompetentny podejściem spotkałem się pierwszy raz. Bardzo miła osoba.

Pani doktor potraktowała mnie niezwykle uprzejmie, była zaskakująco delikatna i ostrożna - ewidentnie zależało jej na moim pełnym zdrowiu i samopoczuciu. Tym bardziej, że nie tylko jasno wytłumaczyła które objawy od czego, ale dodatkowo zadbała abym nie miał innych komplikacji - na wszelki wypadek.

Super pani doktor. Najważniejsze dla niej zdrowie pacjenta a nie pieniądze. Więcej takich lekarzy, gorąco polecam.

Bardzo dobra lekarka .Byłam parę razy prywatnie ale zleciła badania w poradni i nie pozwoliła przychodzić do gabinetu prywatnego lecz do poradni.Jest uczulona na palenie więc posłuchałam i rzuciłam z czego jestem zadowolona. Polecam tego lekarza.

Byłam u Pani doktor kilka razy, tylko pierwszy raz prywatnie. Bez względu na rodzaj wizyty( prywatna czy publiczna), pani Piestrzyńska miała jednakowo kompetentne podejście. Była uprzejma, ale konkretna. Poświęciła mi dużo czasu. Zdecydowanie polecam!

polecam, Pani doktor jest bardzo dokladna, niczego nie lekcewazy, szuka przyczyny i jak to bywa u wiekszosci lekarzy nie jest dla niej naistotniejsza "kasa"

Dzięku swojemu profesjonalnemu podejściu tego lekarza i znalezieniu właściwej przyczyny problemu uniknąłem operacji (mimo, że 2 innych lekarzy mnie na nią kierowało). Uważam, ze Taki lekarz to skarb w dzisiejszaych czasach

pani doktor jest bardzo rzeczowa i kompleksowo podeszla do mojego problemu. wyjasnila wszystko i kazala rzucic palenie:/