lekarz Hubert Burdziak

Urolog

Wspaniały człowiek i lekarz.100%zaangazowania-kompetentny-uprzejmy-polecam z czystym sumieniem.Pan doktor w czasie covid był dla mnie jedynym źródłem informacji na temat zdrowia mojego taty znajdującego się w szpitalu. Czułam się pewnie zostawiając ojca pod opieka doktora. Bravo-dziekuje

co do pana doktora opinia jest taka uprzejmość na pięć bo za kasę to każdy będzie uprzejmy poczekalnia full wypas muzyczka relaksacyjna gabinet prawie jak w belwederze ale fachowość na poziomie praktykantów choroba zdiagnozowana dobrze ale leczenie nie pełne nawrót choroby i takie bieganie dwa razy w miesiącu przez ponad pół roku po zmianie lekarza i wizycie już wiedziałem że nasz pan specjalista leczy w ten sposób żeby pacjent wrócił jest przez to bezpieczny że mu nie zabraknie pacjentów i gotówki a ludzie siedzą w jego pięknej poczekalni i słuchają muzyczki myśląc że pan doktor ich wyleczy dlatego zawsze się zastanawiałem jak tam przychodziłem dlaczego widzę prawie te same twarze byli to ludzie których leczył pan doktor tak jak mnie nie do końca żebym wrócił bo jak by mnie wyleczył do końca stracił by pacjenta i dochód także nie polecam

Odradzam lekarz zadufany w swoje umiejętności ,całkowity brak kontaktu z pacjentem ,miałem wątpliwą przyjemność być pacjentem,rezultat spieprzony zabieg usunięcia wodniaka powtórny zabieg w Rzeszowie 3 -dni po opuszczeniu oddziału [pana DOKTORA ].Zdecydowanie opinia NEGATYWNA

Kompetentny , bardzo dobry fachowiec , uprzejmy,spokojny stara się dokładnie wytłumaczyć wszystko o chorobie.Leczę się u Pana Doktora kilka lat.Naprawdę Godny Polecenia.

To co oznacza imię Hubert wystarcza dla charakterystyki Pana dr.Burdziaka . Jestem jego pacjentem mam pełne zaufanie, pomógł mi w bardzo trudnym momencie po operacji kolana .Oczywiście polecam

szczerze moge powiedziec ze jest jednym z najlepszych lekarzy jakich mialem okazje poznac fachowiec taktowny z sercem i do tego pomaga a cena za wizyte uwzgledniajac zabieg laserowy usg i porade b niska

odradzam.Pan doktor wydawal sie nie miec za duzo czasu dla mnie bo duza kolejka pod drzwiami byla..czesc lekow ktore przepisal wisialo jako reklamy na tablicy przed drzwiami.n/c

lekarz, jakich dzisiaj mało; złote ręce do operacji i co najważniejsze - z wielkim sercem podchodzi do każdego pacjenta. Gorąco polecam - z Nim łatwiej przejść przez cierpienie.