mgr Hubert Czupała

Psycholog, Psychoterapeuta

Korzystałem z pomocy Huberta ok. 5 lat temu. Dzięki jego pomocy znacznie zmieniłem swoje życie na plus. W parę miesięcy dał mi narzędzia, z których korzystam do dzisiaj. Nie da się tutaj opisać jak bardzo mi to pomogło. Nie wyobrażałem sobie, że mogę tak cieszyć się z życia, mieć taki dystans, spokój i zaufanie do siebie. Jak to się przekłada na sukcesy zawodowe i życie prywatne to nawet nie mówię. Oczywiście trzeba też chcieć samemu wykonać dużo pracy i zmiany swojego sposobu postrzegania świata. Samo się nic nie zrobi.

Fatalny terapeuta! Koszmarna godzina, miałam ochotę wybiec z gabinetu. Nigdy w życiu nie trafiłam do tak fatalnego psychologa. Miałam wrażenie, że rozmawiam (a raczej mówię do) osoby która nie ma pojęcia o leczeniu zaburzeń emocjonalnych i po kolei wszystkich wymienionych przez siebie na stronie w których podobno się specjalizuje. Dziecko we mgle. Ten Pan nie powinien w ogóle mieć uprawnień do wykonywania zawodu. Zero wiedzy, profesjonalizmu. Wielokrotnie pomylił moje imię, był nieobecny, cytował dialogi filmowe - bardzo nieudolnie, zapominał co chciał powiedzieć, co miał na myśli, jąkał się, zastanawiał.. żenująca ...

Fatalny terapeuta! Koszmarna godzina, miałam ochotę wybiec z gabinetu.

Dziecko we mgle.
Ten Pan nie powinien w ogóle mieć uprawnień do wykonywania zawodu.

Zero wiedzy, profesjonalizmu.

żenująca sytuacja! Czułam się bardzo niekomfortowo a po „sesji” zamiast odczuć ulgę byłam wstrząśnięta i czułam się znacznie gorzej.

Jeśli ktoś ma ochotę zmarnować czas i pieniądze (niemałe) to polecam!!

bardzo sympatycznie i miło, ale przede wszystkim kompetentnie i oprócz miłej rozmowy jest konkretna praca nad konkretnym problemem. W moim przypadku skuteczna:)

Bardzo polecam Pana Huberta. Jestem zaskoczona tym, że tak młody człowiek posiada tak dużą wiedzę i potrafi wczuć się w problemy kobiety 50+.

Świetny specjalista! Polecam Pana Huberta.

Świetny specjalista! Polecam Pana Huberta.

Polecam Pana Huberta! Na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Bardzo miły facet, cierpliwy i miły. Cieszę się, że na niego trafiłam bo bardzo mi pomógł.

Do tej pory byłam na 8 wizytach. Bardzo cierpliwie podchodzi do moich zagmatwanych problemów. Polecam