dr n. med. Hubert Dziadek

Kolejny zabieg usunięcia zęba u Pana Doktora Huberta Dziadek przeprowadzony bezboleśnie, mega szybko i profesjonalnie. Atmosfera wspaniała a Pani asystująca przemiła. Żadnego bólu po zabiegu ani żadnej opuchlizny. Będę polecać każdemu ! Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do takiego genialnego Doktora . Dziękuję.

Dziękuję.

Pan doktor usuwał mi 3 ósemki. Szybko, bez komplikacji i jakiegokolwiek bólu po. Do tego pełen wywiad przed, i omówienie kolejnych etapów. Pełen profesjonalizm za rozsądną cenę. No i przede wszystkim miło, a spokój Pana Doktora kojący. Polecam Wszystkim takiego profesjonalistę!

Fantastyczny człowiek i świetny lekarz. Jeśli szukacie najlepszego operatora z zakresu chirurgii szczękowej to Dr Hubert Dziadek jest najlepszym wyborem. Spokojny, opanowany, uprzejmy, najtrudniejsze zabiegi przeprowadza szybko, sprawnie i bezboleśnie. Opieka i dalsze postępowanie po zabiegu jest prowadzone tak, że pacjent szybko i w możliwie największym komforcie dochodzi do siebie. Polecam!!!

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji i fachowości Pana Doktora Huberta Dziadek. Zabieg usuwania korzenia ,który już na samą myśl mnie przerażał i który tyle czssu odwlekałam, trwał może z 7 minut i był zupełnie bezbolesny i spokojny. Znieczulenie idealne, po zabiegu żadnych powikłań a co dziwne- nastawiałam się na ból miejsca po usuniętym korzeniu kiedy już znieczulenie przestanie działać, a nie było tego w ogóle czuć! Pan Doktor to Geniusz, talent sam w sobie , bezkonkurencyjny.Bardzo dziękuję !

Cały proces leczenia omówiony w sposób zrozumiały, bez pośpiechu i sympatycznie. Wszczepienie implantu bez komplikacji. Serdecznie polecam !

Zabieg implantacji przeprowadzony uważnie i kompetentnie; żadnych powikłań po zabiegu; wszystko wcześniej wytłumaczone spokojnie i dokładnie. Szczerze polecam.

Świetny lekarz 😀 miałam zawsze problem z pójściem do dentysty ale gdy trafiłam na Dr. Dziadka wtedy cały strach minął😀😀 Godny polecenia

Miałam usuwane u lego lekarza 5 zębów, wszystkie chirurgicznie. 4 zatrzymane ósemki i jedną zatrzymaną trójkę. Ósemki miałam usuwane po dwie z jednej strony na raz, także miałam 3 zabiegi. Lekarz mega uprzejmy, co chwilę pytał, czy wszystko ok i czy nic mnie nie boli. Usuwanie zatrzymanej trójki trwało około godziny, bo była w najgorszym położeniu, a potem to około 40 minut na dwie ósemki(przy czym górne były bardzo łatwe do usunięcia i zajęły 5 minut, a dolne całą resztę).

Dwa korzenie wyrwane zero bólu polecam tym którzy mają traume stomatologów lat 80- tych. Pełny profesjonalizm i fachowość !!!!

pare ladnych lat temu Pan Hubert wyrywal mi 8mke. zabieg byl dosc trudny, bo zab byl w nietypowym polozeniu... Pan Hubert spisal sie na medal. Wszystko zostalo przeprowadzone bezbolesni i w fantastycznej atmosferze :) Zdecydowanie godny polecenia :)