dr Hubert Huras

Ewelina

11.02.2016

Pan dr.Huras to naprawde wporzadku lekarz...prowadził moja 1ciaże i teraz okazalo sie , ze jestem w 2ciaży i również będę chodziła do niego bo jest miłym , uprzejmym i z poczuciem humoru człowiekiem.naprawde lekarz z powołania. POLECAM.

Aga340 agagr

07.05.2012

Mój ostatni pobyt w szpitalu był dla mnie traumą,sytuacja położnicza trudna(w brzuchu bliżniaki-jedno zmarło w łonie w 20 tc, drugie żywe,ciąża po invitro).Ciągły stres,trudne sytuacje w szpitalu i brak wsparcia ze strony lekarza prowadzącego sprawił że straciłam nadzieję na uratowanie drugiej bliżniaczki.Ciążę z jednym żywym a drugim martwym dzieckiem udało mi się "wyleżeć"2 miesiące.Na szczęście moją przedwczesną ciążę zakończył Pan Doktor Huras,który akurat miał dyżur.Dziecko zostało uratowane.Lekarz ten nie prowadził mojej ciąży-a zrobił w dniu porodu i po porodzie więcej dla nas niż Lekarz prowadzący prywatnie podczas kilku miesięcy.Ogromna wiedza,szybkie i dobre decyzje-to cechy dr.Hurasa.Ucieszyłam się jak dziecko,gdy dowiedziałam się że Pan Dr.awansował na Ordynatora.Super.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Dziękujemy za córeczkę,która dziś jest z nami.

31.03.2012

Dr Huras to cudowny człowiek i lekarz:) Szczerze polecam !!!!!!!!

Dr Huras to cudowny człowiek i lekarz:) Szczerze polecam !!!!!!!!

26.10.2011

trafiłam wieczorem do szpitala na dyżur w ostrym stanie. przeprowadzona przez doktora operacja uratowała mi życie.pomimo zmęczenia całonocnym dyżurem rano znalazł czas aby przyjść na salę pooperacyjną i zapytać jak się czuję.

01.03.2011

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Posiada ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli, to lekarz któremu naprawdę chce się pomóc pacjentce wyzdrowieć, zrozumieć problem (starałam się dość długo o dziecko i przez pół roku przyjmował mnie nawet jak nie było wolnych miejsc, bo wiedział jak bardzo zależy mi na dziecku). Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, przy nim nie czuje się skrępowania, również dlatego że zachowuje się jak ktoś równy nam. Pierwszy i jedyny lekarz jakiego spotkałam, który każe dzwonić jak się coś dzieje, jak odbiera telefon to nie pyta kto i jaki problem tylko od razu wie z kim i o czym rozmawia, a spotykając mnie w szpitalu (przypadkiem)uśmiecha się, podchodzi, pyta co słychać. Serdecznie polecam Pana Doktora! Anna K.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz