Miałam okazję trafić na dyżur tego lekarza w klinice, jest arogancki, niemiły,traktuje pacjentki jako zło konieczne,wyśmiewa leczenie specjalistów z tej samej kliniki.Mam nadzieję, że nigdy więcej się nie spotkamy.

10 lat starałam się o dzidziusia bezskutecznie, u Pana doktora po roku się udało cud się dokonał i moja córcia skarb największy woła już do mnie MAMA Pan Doktor Bakon był moją ostatnią nadzieją, jestem mu wdzięczna.

Pan Doktor Bakon był moją ostatnią nadzieją, jestem mu wdzięczna.

świetny lekarz .. ;) nie mogłam długo zajść w ciąże.. koleżanka mi poleciła dr. Bakona .. Od 3 lat jestem mamą pięknej i zdrowej Zosi ;)

Od 3 lat jestem mamą pięknej i zdrowej Zosi ;)

Polecam tego lekarza dla kobiet, które maja problemy z zajsciem w ciążę. Dr. zna się na niepłodności. Nam pomógł. Dr ma specyficzne podejście do pacjenta ale ma bardzo dużą wiedze i doświadczenie.

fenomenalny człowiek, specyficzne poczucie humoru :) dzięki niemu mam 2 synków :) polecam każdej kobiecie wierzę, że dzięki niemu na świat przyjdzie jeszcze wiele cudownych dzieciaczków

wierzę, że dzięki niemu na świat przyjdzie jeszcze wiele cudownych dzieciaczków

super lekarz :) dzięki niemu mam 2 synków. Polecam go każdej koleżance i znajomej , jeszcze nikt nie był niezadowolony :)

Moim zdaniem dobry specjalisa zawsze traktował mnie po ludzku .

Moim zdaniem dobry specjalisa zawsze traktował mnie po ludzku .

Bardzo dobry lekarz godny zaufania jest moim lekarzem od wielu lat i mogę zawsze liczyć na fachową pomoc .