Igor Binda

2,7
2,9
2,6

Dr. Binda uratował mi resztki moich stałych zębów, które były skazane na totalną destrukcje po wstawieniu na górze implantów ( zresztą też przez dr. Bindę ). W sumie bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Taki tchórz jak ja poddał się wszelkim zabiegom lekarza... nie żałuję. Myślę nad implantami w dolnej szczęce.....wiem dokładnie co i za ile...nie da się ukryć, że dr. zaproponował mi atrakcyjną cenę....czas się umówić około wiosny

Doktor Igor Binda był kompetentym lekarzem,dzięki jego delikatnym i sprawnym dłoniom mam uratowane uzębienie. Dziękuję doktorze za poświęcony mi czas i wrozumiałość.

R I P [*] Pokój jego duszy.. ..................................................................................................

R I P [*] Pokój jego duszy..

Pan Doktor ma BARDZO POWAŻNE zarzuty ze strony Brytyjskiej Izby Dentystycznej, zobacz: http://www.gdc-uk.org/pages/GDCSearchResults.aspx?RegNumber=100489&SearchType=GDCRegNo http://www.gdc-uk.org/Membersofpublic/Hearings/Documents/BINDA%20PCC%20Determination%20-%20Feb%202012.pdf Bardzo źle postąpił z pacjentami, którym wszczpił implanty, a skonczyło się to wieloma powikłaniami. Pan Doktor , żeby uniknąć odpowiedzialności po prostu wyjechał do Polski i nie stawił się w Brytyjskim Sądzie. Nie odpowiadal w ogóle na listy i zarzyty dla niego. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie!!!

Igor Binda pracowal w Saxon Clinic w Southampton i w Londynie i zepsul zdrwie wielu ludziom. Jenda pani nawet wyladowala w szpitalu bo dal jej za duzo srodkow przecibolowych, inna stracila czucie i takich histori jest wiele o tym doktorze. Zostaly mu zabrane prawa do wykonywania zawodu na terenie Wielkiej Brytanii. prosze zobaczyc link: http://www.gdc-uk.org/pages/GDCSearchResults.aspx?RegNumber=&Surname=Binda&qs=1 ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA ani Sason Clinic!!!!!! Sa mili do poki im nie zaplacisz a potem to juz nic ich nie obchodzi, naciagacze i partacze!!!

Zostaly mu zabrane prawa do wykonywania zawodu na terenie Wielkiej Brytanii.
prosze zobaczyc link:
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA ani Sason Clinic!!!!!!

OK.Prawidłowo zdiagnozował i skutecznie wyleczył

OK.Prawidłowo zdiagnozował i skutecznie wyleczył

Dentysta bardzo nieuprzejmy - bufon. Nie polecam go nikomu. podobno teraz przyjmuje w prywatnym gabinecie w southampton - saxon clinic.