lekarz Igor Frulenko

Urolog

Świetny lekarz. Godny polecenia . Doświadczony i sympatyczny , najlepszy . Dziękujemy doktorowi za fachowo przeprowadzona operacje i nadzieje .

Jeśli ktoś szuka dobrego urologa to z czystym sumieniem polecam pana doktora Igora Frulenko. Świetny lekarz,konkretny, rzetelny i pomocny . Wizyta na której profesjonalnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad . Po konsultacji wszystko dokładnie wytłumaczone i zaproponowane konkretne leczenie. Jestem pod wrażeniem zarówno profesjonalizmu pana doktora,jak też życzliwego podejście do mnie jako pacjentki. Życzę sobie i innym pacjentom jak najwięcej takich lekarzy.

Bez żadnej przesady dr Igor Frulenko zasługuje na najlepsze opinie.Ciepły serdeczny człowiek pełen profesjonalizmu.Ma bardzo dobre podejście do pacjentów,poza tym niezmiernie skuteczny a to najważniejsze.

Pierwszy kontakt z doktorem i muszę przyznać że opinie które przeczytałem w na tej stronie nie są przesadzone . Wizyta bardzo fachowo przeprowadzona w miłej atmosferze i rzetelnym podejściem do problemu .

Jestem po operacji prostaty u dr. Frulenko,operacja przeprowadzona wzorowo nic nie czułem,wreszcie pozbyłem się dolegliwości.Bardzo miły lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył o przebiegu operacji.Personel w szpitalu w Nowogardzie bardzo miły.Jestem bardzo zadowolony i polecam dr. FRULENKO.

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Jestem po operacji, niestety poza NFZ. Po chodzeniu po różnych szpitalach i zbywaniu mnie przez lekarzy zdecydowałem się na zabieg odpłatny. Muszę powiedzieć, że nie żałuje wydanych pieniędzy na własne zdrowie. Operacja przeprowadzona wzorowo, personel klinki miły, jednorazowe ubranie, znieczulenie nie bolesne. Czułem co robi doktor, ale nie bolało. Po godzinie byłem już po zabiegu, po tym wróciłem do domu. Wszystko ładnie się zagoiło, cały czas byłem w kontakcie z dr Frulenko. Dziękuję w swoim imieniu i imieniu żony. Paweł K.

Konkretny lekarz, potrafi wytłumaczyć i przedstawić istote problemu i zaproponować jak go rozwiązać. Zdecydowanie polecam. P.S. Jestem już po zabiegu i dziękuję doktorowi za dobrze przeprowadzony zabieg i pozbycie sie problemu

P.S.

Bardzo zaangażowany lekarz.Otwarty na problem pacjenta. Wykonuje badania najnowszym cystoskopem giętkim, videocystonefroskopem CYF-V oraz ureterorenoskopem giętkim URF-V - unikat w Polsce.