Igor Karczewski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
18 opinii

Po kilku wizytach, po zrobieniu MR okazało się, że doktor błędnie zdiagnozował moje chorzenie. Wg niego miałem mieć uszkodzoną łąkotkę, a po konsultacji u innego lekarza (dr Konika) okazało się , że mam naderwane wiązadła a łąkotka jest sprawna w 100% co potwierdziło się podczas zabiegu. Nie skorzystam na pewno z usług tego lekarza.

Uprawiam MTB i... dopadł mnie konflikt udowo panewkowy. Doktor Karczewski zdiagnozował moją dolegliwość, wyjaśnił co z tym trzeba zrobić, zaproponował zabieg (artroskopia stawu biodrowego) w Sport-Klinice w Żorach i go przeprowadził. Dziś, po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu po raz pierwszy wsiadłem na rower i zrobiłem lekki trening. Jestem mega zadowolony, zaczynam przygotowania do sezonu 2014 Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo wyjaśnić, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Obyśćie w życiu trafiali tylko na takich lekarzy - kompetencje, uprzejmość i komunikatywność na najwyższym poziomie.

stopa prawa -operowana z powodu paluch koslawego po zabiegu bardzo male dolegliwosci bolowe, doktor ne zalozyl gipsu, ajedynie na 5 tygodni but odciazajacy po 6 tygoniach komfortowe obciazanie stopy dla mnie bardzo fajny wynik estetyczny bylam operowana koniec pazdziernika 2011, dzisiaj pisze z AUSTRI- jestem na nartach poczatek lutego 2012 zadowolona posiadaczka zoperowanej stopy POLECAM DOKTORA

Doktor Karczewski operował moje kolano - rekonstrukcja więzadła - w Sport-Klinice w Żorach. Wszystko przebiegło bez komplikacji, bardzo szybko wróciłam do formy. Pan doktor jest zawsze miły, uprzejmy, wyjaśnia cierpliwie i wszystkie wątpliwości pacjenta i przeprowadza bardzo dokładne badania. Szczerze polecam!

Polecam Doktora za trafne diagnozy i dużą wiedzę medyczną, którą stale poszerza. Lekarz z powołania.Warto poczekać by się do niego dostać.

Prawdziwy LEKARZ z powołania z ogromną wiedzą i doświadczeniem, oddany i przyjazny pacjentom,postawił trafną diagnozę i błyskawiczną interwencją operacyjnie uratował mi kolano i nogę po nieudanej operacji chirurgów w Gliwicach. Dla mnie jest ogromnym autorytetem polskiej chirurgii. Chylę czoła Doktorze i jeszcze raz z całego serca dziękuję :) POLECAM WSZYSTKIM !!!!

No to jestem wyjątkiem od reguły. nie wydał mi opisu USG. Postawił niewłaściwą diagnozę. Zalecił intensywne ćwiczenia przy, jak się później okazało, uszkodzonej łąkotce.

Miałam bardzo zaawansowane płaskostopie poprzeczne. Dr Karczewski przeprowadził operację rewelacyjnie, dokonał rzeczy prawie niemożliwej. Jest naprawdę świetnym specjalistą, który chce i potrafi pomóc, a poza tym jest przesympatycznym człowiekiem. Szczerze polecam i dziękuję, Panie doktorze.

Świetny specjalista w moim przypadku trafnie ocenił uraz i na końcu potwierdził rezonansem ;) Niestety kieruje do Żor, a tam wiadomo koszty są wysokie zabieg 12tyś - rekonstrukcja ACL, a na NFZ dajcie sobie spokój czeka się ok 1,5roku. Żory niestety stawiają na tych co prywatnie chcą zabieg i zdzierają kasę jak leci zwłaszcza na wizytach - porażka.

Panie Doktorze, dziękuje bardzo za pomoc, a przede wszystkim za szczerość... Niewielu jest takich, którzy potrafia pomóc...Dzięki za kolano, palca i brata... :-)

Prawdziwy fachowiec, uprzejmy i skromny. Poświęca wiele uwagi aby wytłumaczyć i pokazać pacjentowi co mu dolega. Leczyłem zapalenie ościęgna achillesa.

specjalista wysokich lotów wykonał w moim kolanie rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego obecnie od 4 miesięcy znów wpełni uprawiam sport i jestem bardzo zadowolony z mojego kolana i doktora też Krzysztof

ja też jestem po operacji palucha koślawego wykonanej przez doktora - obecnie czekam na zabieg stopy drugiej. jestem bardzo zadowolona - polecam. mojemu synowi operował kolano i też ok wiola

witam jestem zadowoloną i to bardzo posiadaczką zoperowanego przez Pana dr karczewskiego paluch koślawego super fachowiec Mam porównanie co do zabiegu bo w podobnym okresie zoperowała się na Śląsku moja koleżanka i jej wynik jest mizerny wizyta w Katowicach 100, ale jeszcze 250 zł tam gdzie operuje - niestety Magda

bóle kregosłupa od 3 lat , błem leczony i rehabilitowny przez wielu lekarzy i rehabilitantow, bez poprawy u doktora byłam dwa razy. pierwszawizyta polegała na badaniu i oglądaniu zdjec i zleceniu wykonania dwóch dodatkowych ujęć druga wizyta zakończyła się rozpoznaniem - niestety niekorzystnym dla mnie . doktor rozpoznał kręgozmyk drugiego stopnia. teraz czekm na zabieg, ale wkońcu wiem co mi jest

Bardzo dobry lekarz, o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Poleciłabym każdemu. Pacjentka

jestem po trafnym rozpoznaniu i leczeniu operacyjnym niestabilności rzepki znowu jestem zadowolona z mojego kolana lekarza polecam wszystkim rzeczowy, konkretny,troskliwy i uprzejmy szpital w którym operował sssuper marta

jetem bardzo zadowolona on pierwsz postwil wlasciwa diagnoze i wyleczy mnie w ciagu 3 tygodni. przedtem leczylam sie u 3 lekarzy tez ortopedow przez 3 miesiace jola

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny