Igor Michajłowski

info@clinicadermatologica.pl

x Od 12:00 Do 22:00 x Od 12:00 Do 22:00 x x x
x x Od 12:00 Do 22:00 x x x x
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005/2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) oraz rozpoczął przygotowanie rozprawy doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AMG. Rok później rozpoczął specjaliz...

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
32 opinie

Super lekarz,godny polecenia,jestem w trakcie leczenia,ale już widzę rezultaty,jako jedyny naprawdę słucha pacjenta,przeszłam wielu dermatologów przez ostatnie dwa lata,ale ten lekarz jest dla mnie mistrzem w swoim fachu.Fakt leki przepisane były dość drogie,ale skuteczne.Pełny szacunek i uznanie dla podejścia do pacjenta,lekarz bardzo miły,kontaktowy,wczuwający się w chorobę i dociekający problemu.Mam nadzieję,że takim lekarzem pozostanie i rutyna go nie zgubi.Polecam.

Lekarz rewelacyjny! Profesjonalizm w pełni znaczenia tego słowa! A poza tym zawsze miły i uśmiechnięty. Gorąco polecam

Mega profesjonalny na poziomie zawodowym jak i ludzkim. Ukierunkowany na dobro pacjenta. Inteligentny skubaniec a dodatkowo wygląda na pasjonatę. Takich jak on jest zbyt mało na tym świecie. Szacunek.

Ogromny profesjonalista, który poleca i stosuje właściwe metody leczenia kierując się dobrem pacjenta. Skupia się nie tylko na problemie, ale na człowieku. W moim przypadku po wizycie i zabiegu miałem uczucie satysfakcji i zadowolenia - wreszcie znalazłem kompetentnego lekarza. W porównaniu do zabiegu w moim małym miasteczku koło Gdańska to jest inny, najwyższy wymiar jakości. Zazwyczaj nie piszę komentarzy, ale tutaj muszę powiedzieć, że ten lekarz zasłużył na pełne uznanie (właśnie przez ten kontrast jakości, którego doświadczyłem), dlatego polecam! Z minusów to czasami trzeba czekać długo, aby się umówić, ale jak ktoś jest dobry to chyba już tak ma, stąd 5/5

Zdecydowanie dobry lekarz, bardzo konkretny, zlecajacy kompleksowe badania. W odroznieniu do innych lekarzy dostepny pod telefonem. Mily, mlody i uprzejmy, miejmy nadzieje ze taki pozostanie :) Jezeli chodzi o koszty to stara sie znalezc tanie laboratorium co jest ewenementem ( ktorego lekarza to interesuje )Godny polecenia. Pacjent

Bardzo dobry lekarz. Byłem u niego na Szerokiej. Miałem przeprowadzony zabieg - pełen profesjonalizm. Najlepszy dermatolog z jakim miałem do czynienia w Trójmieście. Świetny kontakt, super podejście, po prostu polecam!

TALENT!!!!!!! LEKARZ Z POWOŁANIA, GODNY POLECENIA. OSOBY KTÓRE PISAŁY TUTAJ NEGATYWNE OPINIE POTRZEBOWAŁY W TYM CZASIE POMOCY PSYCHIATRY A NIE DERMATOLOGA!!! CO DO KOSZTOW PRZEPISYWANYCH LEKÓW NIE DOSTANIECIE PAŃSTWO MERCEDESA W CENIE FIATA 126 P.

Mam bardzo mieszane uczucie odnosnie wizyty u tego lekarza.Plusem jest to ze zaleca szereg badan by dobrze zdiagnozowac pacjenta.Jesli chodzi o wizyte w gabinecie to osobiscie czulam sie jakby chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc..Nie wyjasnil mi na czym polega moja choroba..tylko recepta,karteczka co jak stosowac i do wiedzenia.Czy tak wyglada prawdziwy profesjonalizm?

Bardzo kompetentny lekarz - wyleczył mnie z chlamydii trachomatis. Żaden lekarz w Gdańsku wcześniej nie potrafił odpowiednio dobrać leczenia i badań kontrolnych w tym zakresie. Polecam

Przed zabiegiem czułam się bardzo zdenerwowana, ale miły ton głosu i zainteresowanie moim samopoczuciem w trakcie zabiegu sprawiły, że stres zmalał. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora!

Po prostu super, wzbudza zaufanie, wysoka kultura, umie też słuchać.

Mlody, mily i kompetentny. Rzeczowy i bez zbednych ceregieli krotko i zwiezle wytlumaczyl chorobe

Mam problemy z atopią jakieś 10 lat. Leczyłem się już u wielu lekarzy. Generalnie nigdy nie byłem zadowolony w 100 % bo uważam, że dermatolodzy raczej testują na nas lekarstwa niż dobrze dobierają. No ale musze przyznać, że z tego lekarza jest dość zadowolony. Przepisał leki nie dając dużo sterydów i odkąd je stosuje jest naprawdę nieźle. Choć wiadomo, że AZS nie wyleczymy nigdy w 100 % nie biorąc leków : (

Krótko i na temat: bardzo dobry lekarz. :-) Wspaniale podejscie do malych pacjentow.

Dziwia mnie ponizsze komentarze, szczegolnie te dotyczace kosztow lekow. korzystalam z 'uslug' doktora jakis czas temu i jak sie okazalo przepisal mi najdrozsze leki jakie mozna znalez w aptekach, to nie wszystko, poniewaz dostepnosc lekow w aptekach tez do najlepszych nie nalezala, odsylano mnie z apteki do apteki. ale to jeszcze nie jest najwiekszym tutaj problemem. Doktor, wydaje mi sie. , minal sie z powolaniem. nie jestem specjalista w dziedzinie dermatologii i szukalam wlasnie u niego pomocy, wyjasnien....i musialam wrecz 'wyciagac' od doktora odpowiedzi, doslownie. jest pewnie dobrym specjalista, niestety arogancja troszke juz zaczela przerastac powolanie....szkoda. na poczatku wydal sie bardzo rokujacym lekarzem nie polecam. znalazlam bardzo dobra Pania doktor i nie zamienie na nikogo innego. doktorze, mam nadzieje, ze ta opinia bedzie pobudka dla Pana.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia pana doktora, przy pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, przepisał odpowiednie leki (pytał nawet czy mogą być droższe czy lepiej te tanie, czyli liczy się z portfelem klienta :)), skuteczność określam na rewelacyjną, napewno nie zmienię dermatologa i szczerze polocam go wszystkim niezdecydowanym :)

Genialny lekarz - dzięki niemu mam idealną, gładką cerę a wypadające włosy nie dość, że przestały wypadać to stały się mocne i lśniące. A to wszystko dzięki trafnej diagnozie i ustawieniu odpowiedniego i w dodatku niedrogiego leczenia - polecam gorąco tego lekarza. Ps. w dodatku jest bardzo przystojny! ;)

Kompetentny, rzeczowy, nie traktujący pacjenta przedmiotowo. Spokojnie i dokładnie wyjaśnia co i jak. Niezwykle uprzejmy i życzliwy w stosunku do pacjenta, co niestety nie zawsze można powiedzieć o lekarzach.

Polecam tego lekarza. Miły, uprzejmy, a co najważniejsze człowiek na właściwym miejscu. Poświęca tyle czasu dla pacjenta ile on potrzebuję. (nie 5 minut - tak jak inni). Nie nastawia się na kasę lecz na pomoc dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na badania, weryfikuje, sprawdza, kontroluję, nigdy nie odmawia pomocy, daje nadzieję! Polecam szczerze innym , świetny dermatolog z ogromną wiedzą i powołaniem lekarskim!

Bardzo dobry lekarz, leczy mnie już od dłuższego czasu i zawsze znajdzie chwilę żeby mnie przyjąć nawet po 21. Uważam, że bardzo się przykłada do tego co robi.

GORĄCO POLECAM BYŁAM U TRZECH DERMATOLOGÓW I ŻADEN MI NIE POMÓGŁ TYLKO PAN DR.IGOR MICHAJŁOWSKI. PRZEPISAŁ MI SPORO LEKÓW WYDAŁAM NA NIE 113 ZŁ ALE OPŁACAŁO SIĘ JUŻ MI WŁOSY NIE WYPADAJĄ. ALE WIEM JEDNO JAK KIEDYŚ MI ZACZNĄ TO NA PEWNO POJADĘ DO NIEGO. POLECAM:)))

Dr Igor od wielu lat opiekuje się mną i wielu moich znajomych. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych lekarzy jakich znam. Zawsze jest uśmiechnięty, spokojnie wszystko tłumaczy. Gorąco polecam!

Odpowiedź na dwie poprzednie opinie: 1. Szanowna Pani, trudno mi określić jaką jednostkę odzwierciedla skrót "ATS"? Wydaje się, iż Pani miała na myśli atopowe zapalenie skóry. W każdym razie, zapraszam Panią wraz z dzieckiem na wizytę do Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie tej wizyty poproszę o konsultację kilku bardziej doświadczonych dermatologów, którzy mam nadzieje spełnią Pani oczekiwania co do kompetencji, ilości poświęconego czasu oraz kompleksowości podejścia. Również będziemy mieli okazję podyskutować na temat poprawności ustalonego przeze mnie rozpoznania. 2. Szanowna Pani, nie mogę przypomnieć sobie sytuacji w swojej pracy , żebym w trakcie wizyty wypisałem aż 8 recept. Z reguły nie ma takiej konieczności ze względu na fakt, iż na jednej recepcie można wypisać 5 preparatów gotowych bądź 1 "robiony". Więc, nie sądzę, żebym wypisał 40 preparatów gotowych, bądź 8 "robionych"!. Niestety, w leczeniu chorób dermatologicznych nie ma jednego "cudownego" leku, z reguły stosuje się przynajmniej kilka preparatów. Co do poprawności postawionego przeze mnie rozpoznaniu, również zapraszam Panią na konsultację do ośradka referencyjnego. Co do opinii na temat asystentki, to brak mi słów! Z wyrazami szacunku, dr n. med. Igor Michajłowski (tel. +48 513 350 082)

Błędna diagnoza u dziecka z ats. Po zbyt powierzchownym zbadaniu i małodociekliwym wywiadzie postawił diagnozę, której nie potwierdził /po moich wątpliwościach/ inny lek. dermatolog.

Niestety bardzo się zawiodłam. Poszłam do lekarza, który miał mi opowiedzieć o moim niewielkim problemie, a ten wyszukał kolejne, kompletnie nie słuchając czy mam już prowadzoną terapię w innym zakresie czy nie, ciągle wypisywał recepty, kolejne i kolejne (wyszłam z 8 !)... które od razu wyrzuciłam do śmieci. Wolę lekarza który chociaż udaje, że słucha a nie patrzy w swój telefon (niestety) albo wymyśla kolejne leki przy chichoczącej asystentce.. . Dawno nie poczułam się tak oszukana :(

Zdecydowanie polecam!!! Trafiłam do niego z polecenia. Świetny fachowiec. Bardzo dokładnie wyjaśnia na czym polega problem i nie patrzy na zegarek w trakcie wizyty:-)

Świetny fachowiec. Leczyłem się u niego długo, jedyny który potrafił mi pomóc. Bardzo miły i spokojny, wszystko dokładnie wyjaśnia. Godny polecenia!

Daleko ne pierwszy lekarz do którego się zgłosiłem, lecz pierwszy który nie zawiódł nadziei. Polecam! Bez wątplowości!!!

Doskonały specjalista dermatolog. Zwłaszcza jeśli chodzi o "problemy męskie", świetny dermatochirurg - miałem wycinane znamie na twarzy - nie ma śladu. Zna się na rzeczy a do tego kompetentny, miły i uprzejmy. Moim zdaniem zajdzie daleko, bo jest młody! Godny polecenia z całą pewnością.

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy lekarz. Najlepszy dermatolog, do jakiego miałam okazję trafić.

Rewelacja, szczerze polecam tego lekarza!

Długotrwałe leczenie.Skutecznie.Polecam

Wystaw opinię