lek. med. Igor Tomalalek. med. Igor Tomala - zdjęcie profilowe

lek. med. Igor Tomala

Kardiolog

ZATRUDNIENIE DR IGOR TOMALA:

- Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Oddział Kliniczny Elektrokardiologii

ZATRUDNIENIE DR IGOR TOMALA:

super podejście do pacjenta!!! z ogromnie dobrym sercem podchodzi do chorych serc swoich pacjentów!!!

Doktor Igor Tomala to znakomity lekarz. Na dzień dobry zauważyłam jego szeroki uśmiech i świetne podejście do pacjenta. Profesjonalizm to druga sprawa. Choć nie ukrywam, że niezwykle znacząca. Zaburzeń rytmu serca nie traktowałam jako problem priorytetowy, ale chciałam w jakiś sposób z nim zawalczyć. Wole coś redukować, zanim nabierze większych rozmiarów. Chyba rozumiecie o co mi chodzi. Dzięki doktorowi Tomali zaburzenia rytmu serca (choć i tak były niewielkie) jeszcze bardziej się zmniejszyły! W sumie, rzadko kiedy je odczuwam. Bardzo, a to bardzo polecam klinikę Unicardia.

Jestem urodzoną panikarą, co czasem robi ze mnie niezłą wariatkę.. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce w klinice Unicardia (którą serdecznie polecam i jeszcze raz przepraszam doktora Tomalę). W gabinecie Pana doktora pojawiłam się z obawami poważnych zaburzeń rytmu serca. Zauważyłam wyłącznie raz, że moje serce nie działa tak jak powinno. Skutkiem było przerażenie, praktycznie sama postawiłam sobie krzyżyk! Kiedy o tym myślę jestem cała czerwona- ze wstydu. Jak powiedziałam o tym doktorowi Igorowi, pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały „ Proszę Pani, jednorazowe wystąpienie zaburzeń rytmu serca nie oznacza jeszcze problemu z sercem”. Czy mnie to uspokoiło? Oczywiście, że nie! Dopiero po przeprowadzonym badaniu poczułam ulgę i wcześniej wspomniany wstyd, poczucie zażenowania samą sobą. Dziękuje Panu doktorowi za ułagodzenie moich negatywnych emocji i za wyrozumiałość, którą okazał podczas wizyty 😊

Polecam Unicardia! A szczególnie doktora Igora Tomalę! Jest jedyną osobą, która skutecznie zaradziła moim problemom z zaburzeniami rytmu serca. To moja słabość już od lat szkolnych. Tu trudności na wf-ie, tu na potańcówce. Byłam zmuszona do tego, by się mocno ograniczać. Nie korzystałam z życia na 100% tak jak większość moich rówieśników. W pewnym sensie czułam się wykluczona. Uwłaczało mi to. Dopiero po wielu latach postanowiłam na zmianę lekarza, nawet nie wiem co mnie do tego nakłoniło, chyba frustracja. Teraz nawet mnie to nie interesuje, bo przyczyna mojej wizyty jest najmniej ważna, a najbardziej istotne dla mnie jest to, że czuje olbrzymią różnicę w jakości mojego życia. Coś wspaniałego.

Od nastoletnich lat wiedziałam o moich zaburzeniach rytmu serca. Niby starałam się temu zapobiec- jednak owe starania kończyły się na stosowaniu odpowiedniej diety. Musiało minąć całkiem sporo czasu, zanim podjęłam rzeczywiste działania i poddałam się w opiekę specjalisty. Pod okiem doktora Igora Tomali z kliniki Unicardia wprowadziłam w życie nowe metody leczenia zaburzeń rytmu serca. Umawiam się regularnie na wizyty u pana doktora, kontroluje moje serce- a doktor Tomala jest w pewnym sensie moim wsparciem. Czuje się o wiele lepiej i uważam decyzję udania się do profesjonalisty za rozsądną i skuteczną! A to, że pan Doktor jest z natury dobrą osobą, uważam za swego rodzaju szczęście.

Od niemowlęcia miałam problemy z rytmem serca. Mama nie raz opowiadała mi, jak jeździła ze mną od lekarza do lekarza z zaburzeniami. Każdego roku ból coraz bardziej ustępował, aż w dorosłości odczuwałam go tylko momentami, standardowo raz na pół roku. Jako samodzielna już osoba, bagatelizowałam sprawę. Skoro ból dosięgał mnie tak rzadko, stwierdziłam, że nie jest to warte uwagi. Jednego wieczoru wyszłam z narzeczonym na kolacje i podczas drogi powrotnej nie mogłam złapać solidnego oddechu, serce biło mi jak szalone, przed oczami pojawiały mi się mroczki. Ukochany szybko zawiózł mnie do domu, gdzie umówił mnie nazajutrz do elektrokardiologia. W Unicardia jest doktor Tomala, który zajmuje się owymi przypadłościami. Pan doktor umiejętnie mnie przebadał, przy czym stwierdził, że takich rzeczy nie można omijać szerokim łukiem. Bez odpowiedniego leczenia mogłoby to się wiązać z dużymi konsekwencjami. Polecam doktora Igora, który potrafi dobrać odpowiednie leczenie i „ustawić człowieka do pionu” 😊

lekarz godny polecenia, wspaniały specjalista, ma ludzkie podejście do pacjenta, znakomicie diagnozuje i przedstawia pacjentowi przebieg leczenia

Polecam, najwspanialszy lekarz pod słońcem

Polecam, najwspanialszy lekarz pod słońcem

Oby wszyscy lekarze yli tacy jak Pan Doktor

Oby wszyscy lekarze yli tacy jak Pan Doktor

To najlepszy lekarz/człowiek pod słońcem , zna się na rzeczy . A teraz nie ma się do kogo zwrócić o pomoc ,modle się o jego zdrowie zęby powrócił do nas .

To najlepszy lekarz/człowiek pod słońcem , zna się na rzeczy .