Witam.

Nazywam się Igor Wiśniewski.

Witam.

Nazywam się Igor Wiśniewski.
Jestem psychologiem o specjalności psychologii klinicznej i zdrowia. Posiadam również specjalizację organizacji pomocy społecznej.
Usługi psychologiczne, szkoleniowe oraz coaching świadczę w Łodzi oraz w województwie łódzkim.

Istnieje możliwość kontaktu stacjonarnie (Łódź - Bałuty) oraz w domu klienta.

Zachęcam do zapoznania się z zawartością strony
http://www.igorwisniewski.pl . Proszę dzwonić pod nr 506-143-050

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Bardzo polecam i pozdrawiam Pana Doktora, bardzo jasno i przystępnie tłumaczy. Spotkania przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, a moje dziecko nie odczuwało, że jest na jakimkolwiek badaniu. Jeszcze raz bardzo polecam.

Miły, sympatyczny lekarz z którym warto porozmawiać. Pomaga w każdej sytuacji. Wszystko jasno i konkretnie przedstawia co pomaga zrozumieć pacjentowi różne rzeczy.

Miły, cierpliwy człowiek, z doskonałym podejściem do pacjenta, co w tej specjalizacji nie zawsze bywa łatwe. Profesjonalista, bardzo uważnie słucha i budzi zaufanie. Szczerze polecam.