lekarz Igor Zwinczewski

Traumatolog, Ortopeda

W moim odczuciu doktor bardzo niemiły. Poprzednio byłam u innego ortopedy co sklasyfikowało mnie jako hipochondryczkę. Po zdaniu: "Zachowuje się pani jak: wydałam 100zł a on mi nie wykrył mi raka" przestałam go słuchać. Nie uważam, żeby w moim zachowaniu było coś takiego, żeby w taki sposób mnie podsumować, tym bardziej, że mało się odzywałam... Pracuję jako pielęgniarka i spotkałam wielu lekarzy, ale takie zachowania były mi do dziś obce. Odnoszę się jedynie do zachowania, nie kompetencji, bo zrobiło mi się bardzo niemiło po tej wizycie.

Pan Doktor Zwinczewski zoperował mi dwie stopy z halluksami w odstępie 5 miesięcy. Oba zabiegi uważam za udane. Po dwóch tygodniach od zabiegu chodziłam we własnych sznurowanych butach. Ketonal przyjmowałam przez 9 dni. Trzeba oczywiście stosować się do instrukcji Pana Doktora ws. zachowania się po zabiegu, ale czegóż się nie robi we własnym interesie? Polecam tego Lekarza - Barbara

Trafiłam do tego lekarza po urazie stopy. Był bardzo miły, ocenił uraz wystawił zwolnienie lekarskie na 2 tyg. Powiedział ,że leczenie potrwa 4 do 6 tygodni.Na kontrolnej wizycie mówię co boli i gdzie ,że paluch się nie zgina na co dostałam odpowiedź (zza biurka !!!!!!! ) : " ZGINA SIĘ". Dodam ,że odpowiedź udzielona była natychmiastowo , bez sprawdzenia ruchomości palca. Pan doktor dodał,że trafiłam na znanego,doskonałego i kompetentnego lekarza.Powiedziałam,że nie zależy mi na zwolnieniu lekarskim tylko na tym ,żeby wrócić do sprawności ponieważ w pracy przez 8 godzin jestem "na nogach". Prosiłam o jakieś zabiegi , powiedział ,że na to nie ma żadnych zabiegów ale "zabiegi wpiszę do karty ,żeby coś było",zlecenia na zabiegi nie otrzymałam. Wróciłam do pracy , stopa puchnie , boli. Wybieram się do innego ortopedy. Niestety w leczeniu nie liczy się uprzejmość tylko efekty. Efekt leczenia u dr Zwinczewskiego jest "żaden" . Nie polecam!!!!!

Znam dwie osoby którym zoperował paluchy z dobrym wynikiem. Jestem trzecią bardzo zadowoloną. Zabieg szybki, skuteczny, nareszcie mogę włożyć kształtne buty na nogi - i to w 5 tygodniu po zabiegu. Polecam!

Nie polecam. Może dla starszych osób tak, ale ja jestem młoda, zniszczył mi życie. Mam powikłanie po operacji, martwica,artroza i zwyrodnienie. Nie ruszam palcem, mimo, ze operowany był sam haluks. Gdy to zgłaszałam na wizytach kontrolnych, mówił że tak ma być. A dziś jestem po badaniu u innego lekarza z powodu ogromnego bólu tego palca i lekarz stwierdził, że metoda Brandesa a raczej w konsekwencji tej metody mam to co mam. I już nigdy nie odzyskam ruchomości w palcu. Masakra. Nie polecam, bo wiele rzeczy zostawia do życzenia. Żałuję, że się zdecydowałam

POLECAM! Miałam wykonywany zabieg sposobem Chevrona. Po 4 tygodniach chodziłam we własnych butach! Zabieg trwał 20 min, nieco bolaly zastrzyki, poza tym wszystko przebiegało cudownie. Na poczekalni spotykałam tylko zadowolone pacjentki zarówno świeżo po zabiegu jak i kilka lat po zabiegu. Osobiście znam 3 zadowolone z zabiegu osoby. POLECAM!

Byłam operowana 4 lata temu /obie nogi z przerwą 4 mies./ nogi są sprawne, nic nie odrasta. Polecam Pana dr Zwinczewskiego.

Bardzo dobry lekarz. Miałam wykonany zabieg na halluxa 23 dni temu - chodzę we własnym obuwiu. Bolały tylko zastrzyki znieczulające. Zabieg trwał 20 min. Buta "adidasa" miałam na nodze 10 dni po zabiegu. Polecam!

Witam wszystkich czytelnikow, mam 73 lata i od dluzszego czasu borykam sie z problemem halluksow. Tak dalece problem sie rozwinal, ze mialam problemy z chodzeniem. Dlugo walczylam z tym problemem i odwiedzilam wielu specjalistow - efekty srednie, a koszty gigantyczne. Niedawno udalo mi sie trafic do krakowskiej kliniki: Centrum Zdrowia Ruczaj. Za poleceniem kolezanki skozystalam tamze z uslug dr Igora Zwinczewskiego. Jestem bardzo zadowolona! W dodatku na prawde w bardzo rozsadnych granicach cenowych! Polecam Wam z calego serca to miejsce! Pozdrawiam Danuta.

Pozdrawiam Danuta.

Miałam operowane paluchy 6 i 5 lat temu - nie odrosły. U trzech moich znajomych operowanych przez dr Zwinczewskiego 5 lat temu też nie odrosły i kształt stopy jest piękny. Inni lekarze ostrzegali, ze odrośnie, i że nie da się chodzić po zabiegu. Dobrze, że nie słuchałam innych lekarzy.